KURO GYM OSEK z.s. pomáhá vážně nemocným dětem. Autor: KURO GYM OSEK

Osek – Zástupci sportovních klubů KURO GYM OSEK z.s. a Fight club Duchcov předali v nemocnici v Ústí nad Labem šek na finanční částku bezmála 5 tisíc korun a dále pak věcné dary vážně onkologicky nemocným dětem. Informuje o tom trenér klubu Bc. David Kubát.

 

KURO GYM OSEK z.s. se tímto způsobem snaží pomáhat od samotného počátku vzniku klubu a bude v tom pokračovat i nadále. Příští sbírka se uskuteční v listopadu letošního roku. Vše zastřešuje Nadační fond Šance onkoláčkům.

KURO GYM OSEK z.s. se zabývá bojovým sportem MUAY THAI, K1 a klasickým boxem. Od 5. 9. 2017 oddíl pořádá nový nábor.

Tréninky probíhají pod vedením trenéra s licencí třetího stupně asociace ČBA. V našich řadách je již nový juniorský mistr republiky v K1 a další úspěchy v nejbližší době očekáváme.

FOTOGALERIE: Bojovníci obdarovali onkologicky nemocné děti…

 

Tréninky probíhají v areálu truhlárny Kafan pod Domem dětí a mládeže v Oseku a to vždy úterý, čtvrtek a neděle: mládež do 17 let od 17:00 do 18:15 hodin a dospělí ve stejné dny od 18:30 hodin.

„Velké poděkování patří panu Milanu Kafanovi, který klubu poskytl skvělé prostory k vybudování tělocvičny a KURO GYM OSEK z.s. má tak k dispozici odpovídající zázemí.
KURO GYM OSEK z.s v klubu soustředí děti a mládež v rámci volnočasových aktivit. Trenér v klubu působí bez nároku na honorář a ve svém volném čase. Na podporu fungování tohoto sportu ve městě Osek tedy přijmeme jakoukoliv sponzorskou pomoc.
Veškeré informace o klubu naleznete na facebooku KURO GYM OSEK z.s.,“ dodal trenér klubu David Kubát.

VIDEO: Legenda českého thaiboxu Petr Khru Macháček zavítala mezi dubské bojovníky

Autor: Honza Vraný

Komentáře