Zoo Rudla Teplice, sledujte nás na Facebooku - aktuální informace i novinky z naší prodejny!

Teplice – V severočeských Teplicích, v ulici Školní na Benešově náměstí byla nedávno otevřena zbrusu nová prodejna Zoo Rudla Teplice, která nabízí prakticky vše, co si dobrý chovatel může jen přát. Bohatý sortiment akvarijních doplňků, krmiva až po velký výběr všech možných i nemožných akvarijních rybek.

A není to „jen“ akvaristika co Zoo Rudla Teplice nabízí svým zákazníků.

Na chuť si zde přijdou i chovatelé hadů a plazů či vzácných papoušků. V nové prodejně si můžete vybavit od A-Z své nové, moderní akvárko či terárko, včetně bohatého příslušenství.

Dnes vám Zoo Rudla Teplice poradí, jak správně vybrat akvárium.

Akvaristika je koníčkem, který má i ve 21. století své místo. Zvažujete-li i Vy, že si rovněž pořídíte domů rybičky, připravili jsme si pro Vás několika užitečných informací.  

Krmivo pro akvarejní rybičky. Foto: Zoo Rudla Teplice

Výběr správného akvária i akvarijních potřeb je velice důležitý, a to jak pro samotné rybičky, tak pro chovatele. Pokud totiž nezvolíte správně a budete mít s tímto koníčkem neustále problémy, akvaristika pro Vás zřejmě dost brzy ztratí na přitažlivosti.

Akvaristika – co je potřeba zvážit?

Zoo Rudla Teplice nabízí nejrůznější potřeby pro zvířata, včetně skleněných akvárií, celých akvarijních setů i jednotlivých akvaristických potřeb. Otázkou však zůstává, do čeho určitě investovat, a co si radši rozmyslet.

Akvárium. Foto: Zoo Rudla Teplice / facebook.com
  • Dejte přednost spíše většímu akváriu, neboť pouze v něm vytvoříte rybičkám vhodné prostředí, pokud ještě nemáte dostatek zkušeností. Naštěstí máte z čeho vybírat, nabídka pro akvaristiku je dnes skutečně pestrá.
  • Svou roli jistě hraje i tvar akvária, který vybírejte vzhledem k vašim prostorovým možnostem. Co však nedoporučujeme, jsou výrobky ve tvaru koule, jež se pro chov rybiček nehodí, tedy alespoň ty menších rozměrů.
  • Nakupte kvalitní akvaristické potřeby a techniku. Neměly by Vám tedy chybět vzduchovací hadičky, odkalovače, filtry, topítka anebo akvarijní LED osvětlení.
  • Pokud si chcete pořídit vše najednou, jsou tu pro Vás TOP akvarijní sety nebo komplety se stolkem. Pořídíte si tak nejen skleněná akvária, ale k takovým setům náleží i akvaristické potřeby a technika, a to včetně již zmíněného akvarijního LED osvětlení.
  • Šetřit za každou cenu nemá smysl, zvláště pokud se jedná o prostředí pro živé tvory. Na druhou stranu je asi zbytečné pořizovat hned na začátku ty nejluxusnější produkty. Nikde totiž není psáno, že Vás tento koníček nepřestane dříve či později bavit.
  • Při výběru akvária pochopitelně hrají roli i druhy rybiček, které chcete chovat. Proto si tento aspekt promyslete ještě před samotným nákupem, případně se poraďte si odborníky. Třeba právě v teplickém obchodě Zoo Rudla Teplice.
Papoušek z obchodu Zoo Rudla Teplice. Foto: facebook / Zoo Rudla Teplice.

Novinky a aktuality z prodejny Zoo Rudla Teplice můžete sledovat na facebookové stránce << či internetu.

  • redakce

BEZ KOMENTÁŘE