Sdílejte
Vrtulník záchranářů (Ilustrační foto) Zdroj: PIXABAY

DĚČÍN / S velmi vážnými poraněními transportoval do nemocnice v pátek 8. dubna krátce před 12. hodinou dopolední záchranářský vrtulník mladou ženu z Děčína. Mladá žena se velmi vážně zranila poté, co vypadla z okna domu v děčínské Lipové ulici.

„Letecká záchranná služba transportovala ženu s velmi vážnými zraněními a zajištěnými životními funkcemi na traumacentrum Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem,“ uvedl mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby Prokop Voleník s tím, že na místě zasahovala i posádka pozemní záchranky.

Podle informací ZprávyExtra.cz vypadla mladá žena z 3. patra domu v Lipové ulici. Přímo pod okny směřujícími do dvora domu byla po odjezdu záchranné služby vidět na zemi krvavá skvrna.

Vrtulník letecké záchranné služby přistál jen kousek od místa neštěstí, a to poblíž čerpací stanice na Benešovské ulici a částečně blokoval dopravu. Kvůli bezpečnosti proto řídili po celou dobu zásahu na silnici dopravu strážníci městské policie a policisté.

Právě policie se bude neštěstím dále zabývat. Není totiž zřejmé, zda žena z okna vyskočila, nebo šlo o nešťastnou náhodu.

„Mohu pouze potvrdit, že se policisté zabývají příčinami pádu dvaatřicetileté ženy v Děčíně. Zda šlo o nešťastnou náhodu nebo úmysl potvrdí následující vyšetřování,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Komentáře