Policie a záchranáři na místě nehody, ilustrační foto: Autor: Jan Vraný / archiv redakce (2016)

Bílina – Ve čtvrtek 7. prosince došlo v Bílině, poblíž místního kruhového objezdu, na hlavním silničním tahu Bílina – Most k tragické dopravní nehodě. Podle informací redakce serveru ZprávyExtra.cz řidič nákladního vozidla zde srazil ženu, ta na místě zemřela. Bezohledný řidič z místa nehody ujel, nyní po něm pátrají policisté.

Na místo nehody okamžitě vyrazili posádky záchranářů a také byl vyslán ústecký vrtulník Letecké záchranné služby.

Bohužel i přes veškerou snahu a rychlou pomoc záchranářů, sražená chodkyně utrpěla zranění, kterým na místě nehody podlehla. Zasahující lékař, tak musel u vážně zraněné ženy konstatovat smrt. U zemřelé byla nařízna pitva.

Kvůli nehodě se na silnici mezi Bílinou a Mostem tvoří kolony.

Provoz na silnici mezi Teplicemi a Bílinou komplikovala dnešního dne ještě další dopravní nehoda. Ta se stala v 11.45 hodin u čerpací stanice Benzina na hlavní silnici I/13. Střetla se zde dvě osobní vozidla. Karambol se naštěstí obešel bez zranění osob.

Policie se snažila ihned po střetu řidiče vypátrat, ale marně…

Policie nyní proto žádá o pomoc veřejnost.

„Žádáme řidiče, kteří v době mezi 11:20 – 11:30 hodin projížděli ulicí Bílinská v Bílině a mají k dispozici záznamy kamer ze svých aut, především pak záběry, na kterých jsou zachycena vozidla, která jedou ve směru na Most, aby je poskytli teplickým kriminalistům, nebo kontaktovali nejbližší služebnu policie, případně linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.


Z DOPRAVY: Senior(82) za volantem smetl v Olomouci na přechodu 11letou dívenku, ta skončila v nemocnici


Záznamy by mohly značnou měrou přispět k ustanovení totožnosti řidiče a objasnění okolností tragické nehody.

-jb, red.

Komentáře