Muzikál Popelka na Ledě - ilustrační foto

Liberec – Pohádkový poklad Popelku každý zná z paměti od svého dětství. Skromná popelka, tři oříšky, zlá macecha, nevlastní sestry. V muzikálovém pojetí na ledě, které Vás doslova okouzlí, se představí pod scénářem Jindřicha Šimka hlavní postavy — krasobruslařská dvojice Konstantin Gavrin a Anastasia Martyusheva, kterým propůjčí své hlasy, Popelce a Princi, Lucie Bílá a Ondřej Ruml.

V rámci turné 2017/2018, které započalo 26.11. v hanácké metropoli ve Zlíně, se tato velkolepá show dostaví i do liberecké Homecredit arény. A na co se můžete těšit?

Salta na ledě, dechberoucí akrobatická čísla, velkolepá scéna, neobyčejné efekty, krásná hudba a perfektní choreografie, o kterou se postaraly rodačky z Brna Jana Kašpárková – Hübler a mistryně světa v krasobruslení Radka Kovaříková. To vše nabízí muzikál Popelka , který ve Vás zanechá jedinečný pocit. Jako jeden z nejlepších projektů uváděných na ledové ploše zaručuje garanci opravdového zážitku.

Ledovou plochu, na které vyroste zámek, zámecká zahrada i podzámčí, zaplní herecké a pěvecké hvězdy, jako jsou například Dalibor Gondík, Tomáš Savka, Dana Morávková, Vlastimil Harapes, Hana Buštíková, Leona Černá Stříbrná, Hana Křížková, Renáta Podlipská, Rudolf Kubík a další.

“Popelka na ledě je skutečným světovým unikátem. Přiváží ji šest kamionů, tři autobusy a několik doprovodných vozidel. Takřka stočlenný tým štábu, účinkujících a techniky zajišťuje chod celého představení” uvedl pořadatel akce.

Krasobruslařský muzikál dosahuje do mezinárodního formátu, jelikož na svých cestách navštíví tři státy a deset měst. Mezi ně patři i slovenské Košice a německý Düsseldorf. Celá tato show vyvrcholí v O2 aréně v Praze, kde je naplánováno pro velký zájem hned dvě představení.

TOUR 2017/2018 – Česká republika:

26. 11. 2017 ZLÍN – Zimní stadion Luďka Čejky

29. 11. 2017 LIBEREC –  Home Credit Arena

2. 12. 2017 BRNO – DRFG Arena

6. 12. 2017 PARDUBICE– Tipsport Arena

12. 12. 2017 Č. BUDĚJOVICE– Budvar Arena

19. 12. 2017 KARLOVY VARY – KV arena

22. a 23. 12. 2017 OSTRAVA – OSTRAVAR ARÉNA

 

Autorka: Iwi Patkaniowa

redaktorka, reportérka a fotografka

zprávyExtra

Komentáře