V neděli dorazí na Stínadla Jihlava. Autor: FK Teplice

Teplice – Až na předposlední příčce najdeme po 4. kole nedělního soupeře Teplic. Vysočina Jihlava zkrátka nezažila dobrý vstup do sezóny, zatím má na svém kontě pouze jeden bod. Na Stínadlech bude chtít zabrat, svěřenci trenéra Daniela Šmejkala ale budou proti. „Chceme vyhrát a vrátit se tak na vítěznou vlnu!“ potvrzuje pravý bek Sklářů Tomáš Vondrášek.

Žlutomodří naposledy remizovali v Ostravě na Baníku 3:3, když v průběhu utkání vedli 2:0. Nakonec ale v poslední minutě zachraňovali bod. „Může nám to pomoct. Neřekl bych, že jsme dostali facku, ale měli jsme zápas pod kontrolou a pak se nám vymkl z rukou,“ vrací se záložník Tomáš Kučera k týden starému duelu.

Teplice mají po čtyřech kolech osm bodů. Jaký to je start? „Jako minulou sezónu; nemůžeme být zklamaní, ale ani nijak nadšení. Je tam pořád hodně věcí, které nás zdobily minulou sezónu, ale negativem jsou dohrávky zápasů, občas tam máme nějaký výpadek. Trenér nám zmiňoval, že hodně inkasujeme. Budeme se snažit odpíchnout od toho, co nás loni zdobilo směrem dozadu,“ slibuje Vondrášek.

Utkání s Jihlavou prý ale nebude lehkým oříškem k rozlousknutí. „S Vysočinou jsou to každoročně vyrovnané zápasy. Na jaře jsme vyhráli 1:0 gólem z penalty, bylo to také vyrovnané. Myslím, že teď to také tak bude,“ myslí si „Vondy“.

A jaký názor má na nedělního soka Teplic Tomáš Kučera, který v Jihlavě fotbalově vyrůstal? „Oni těch bodů moc nemají. Jestli budou hrát opatrně, spíš zezadu? Nevím, uvidíme. Proti Plzni ale posledně podala solidní výkon,“ upozorňuje.

Utkání 5. Kola HET ligy FK Teplice – FC Vysočina Jihlava začíná na Stínadlech v neděli v 17 hodin. Přijďte fandit žlutomodrým! Lístky jsou v prodeji jako tradičně v internetovém předprodeji za zvýhodněné ceny!

AC SPARTA PRAHA: První Havelkův ligový gól sezóny

Zdroj: FK Teplice

Redakce“ZE“

 

Komentáře