Sdílejte
Policie ČR, ilustrační foto. (Policejní vůz Volkswagen Transporter ) Autor: archiv Policie ČR

Pelhřimov – Služební policejní vozidlo Volkswagen Transporter T5, se v pátek 1. prosince, v Pelhřimově samovolně rozjelo a nabouralo do lampy veřejného osvětlení a dalších vozidel. Karambol se obešel bez zranění osob.

Okolnosti nehody se vyšetřují. Výsledek dechové zkoušky u řidiče policejního auta byl negativní, uvedla k nehodě krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Nehoda se stala v 15:45 v pelhřimovské Humpolecké ulici. Policejní auto se podle mluvčí z dosud nezjištěných příčin samovolně rozjelo a narazilo do osobního vozidla Škoda Superb.

„Poté narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Sloup se ulomil a spadl na další osobní vozidlo Alfa Romeo, které poškodil,” doplnila k nehodě policejní mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ: Podnapilá řidička srazila chodkyni a narazila do dalšího vozidla

Škoda na autech a sloupu veřejného osvětlení bude upřesněna po skončení vyšetřování.

-jb

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekFOTO: Jitka Kocurová se Srdcem na dlani
Další článekNÁZOR: Je nebezpečné diskutovat s Rusy?
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.