Natáčení seriálu Rapl II míří do Ústí nad Labem. Zdroj: usti-nad-labem.cz

Ústí nad Labem – Česká televize připravuje pokračování úspěšného televizního seriálu Rapl, jehož děj se z Karlovarska přesune především do Ústí nad Labem a okolí.

Děj druhé kriminální série s osobou hlavního hrdiny, policejního vyšetřovatele Kuneše (v podání Hynka Čermáka), se zde bude točit v termínu od 15. 2. do 30. 9. 2018. Podplukovník Rohan je po zrušení detašovaného pracoviště v Jáchymově pověřen vedením kriminálky v Ústí nad Labem. V seriálu se tak objeví známá parta vyšetřovatelů v čele s majorem Kunešem, Lupínkem, Máchou i Slepičkovou. K nim postupně budou přibývat postavy další. Výrazným motivem této série je řeka, důležitá dopravní spojnice, která kriminalistům přináší nové případy. Některé z nich připlouvají proti proudu i z Německa…


ZAUJALO NÁS: České děti pijí alkohol nejvíc v Evropě. V ČR běží kampaň, která chce na nebezpečí závislostí u mladých upozornit


Vzhledem k tomu, že je s natáčením samozřejmě spojena řada dopravních omezení, uzavírek ulic atp., doporučujeme proto sledovat informace na webových a facebookových stránkách města Ústí n. L. a Filmové kanceláře Ústeckého kraje.

NÁBOR NA KOMPARS!

Pokud se alespoň na chvíli chcete stát součástí filmového natáčení a podívat se do zákulisí chystaného seriálu, zúčastněte se náboru komparsistů pro Ústí nad Labem a okolí:

Na natáčení seriálu ČT „RAPL2“ HLEDÁME MUŽE I ŽENY ve věku 17 – 70 let. Nábor bude probíhat dne 13. 2. 2018 od 10:00 do 18:00 hod. v Kulturním středisku města Ústí nad Labem, Velká Hradební 33.

@ usti-nad-labem.cz

-red.

Komentáře