Noční požár ve sport baru ve Špindlerově Mlýně se obešel bez zranění... Autor: HZS Královéhradeckého kraje

Špindlerův Mlýn – Noční požár ve Sport baru ve Špindlerově Mlýně zaměstnal hasiče. Hasiči, díky včasnému zásahu uchránili majetek v hodnotě asi 40 milionů korun! Nikdo nebyl během události zraněn. K požáru došlo přibližně dvacet minut před půlnocí z 2. na 3. prosince. Na místě zasahovaly, jak profesionální, tak i dobrovolné jednotky hasičů. O požáru aktuálně informovala redakci serveru ZprávyExtra.cz krajská mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová.

V sobotu krátce před půlnocí (23:41 hodin) obdrželo krajské informační a operační středisko hlášení o stoupajícím dýmu z přízemí sport baru v centru Špindlerova Mlýnu. Na místo byly operačním důstojníkem vysláni profesionální i dobrovolní hasiči z Vrchlabí a dále dobrovolní hasiči ze Špindlerova Mlýnu.

Na místě objevili hasiči požár v místnosti, v přízemí. Jednalo se o místnost se skladovým materiálem o půdorysu asi 3 x 2 metry.

Z počátku byla kvůli dýmu v místnosti nulová viditelnost. Po dohašení ohnisek provedly jednotky vyklizení hořlavého materiálu.

Noční požár ve Sport baru ve Špindlerově Mlýně – místnost, ve které vypukl požár… Autor: HZS Královéhradeckého kraje

„Předběžná škoda byla stanovena asi na 20 tisíc korun, ovšem uchráněné hodnoty se vzhledem k charakteru celého objektu pohybují kolem 40 milionů korun,“ doplnila k události mluvčí krajských hasičů a upřesnila, že příčina požáru je předmětem vyšetřování, které si převzala Policie ČR.

Poslední jednotka požární ochrany se vrátila na svou stanici, asi ve tři hodiny ráno.


ZprávyExtra.cz denně, aktuálně informují o činnosti krajských hasičů. 


ČTĚTE TAKÉ: Na sídlišti Sever v České Lípě hořelo v plynové kotelně, zasahovalo šest jednotek hasičů

-rd.

Komentáře