Sdílejte
Vítězem přeboru profesionálních hasičů ve stolním tenise v Ostravě Jihočeši. Autor: HZS Moravskoslezského kraje

Ostrava – Tříčlenný tým stolních tenistů z Jižních Čech, nazvaný Jihočeši, se stal vítězem republikového přeboru Hasičského záchranného sboru ČR, který se konal v pátek 20.10.2017 tradičně v Ostravě. Zúčastnilo se jej devět týmů z ČR a reprezentační výběr Slovenska. Ten obsadil celkové druhé místo, bronz bral tým z Ústí nad Labem.

Týmy profesionálních hasičů se utkaly ve dvouhrách a čtyřhrách ve dvou základních skupinách po pěti týmech. Jejich vítězové se pak utkali o celkové prvenství, druzí ze skupin o bronz. Každý duel mezi dvěma týmy končil dosažením čtyř vítězství.

Vítězem přeboru profesionálních hasičů ve stolním tenise v Ostravě Jihočeši. Autor: HZS Moravskoslezského kraje

Republikové turnaje či přebory HZS ČR ve stolním tenise se konají vždy jednou ročně, každý druhý rok je střídá Mistrovství ČR. To se bude konat příští rok na podzim – zřejmě opět v Ostravě, kde se tyto turnaj či šampionáty konají už 22 let za sebou…

Autor: Petr Kůdela
– tiskový mluvčí
HZS Moravskoslezské­ho kraje

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekDen otevřených dveří Senátu Parlamentu České republiky
Další článekNeděle a začátek týdne nabídne teploty pouze těsně nad 10 °C
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.