Sdílejte
Dubský klub Leonidas se bil v Brně. Autor: Ladislav Horejš

Teplice/Brno – Dne 8. října se konalo 2. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v brněnské TJ Tesla. Náš klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje dvě děti.

Do zápasu nastoupil Lukáš Klaška (13 let) využil výškové výhody a vybojoval výhru KO ve třetím kole nad borcem ze KTB Svarog GYM. K poslednímu zápasu, nastoupil Alan Homič (10 let), který předvedl krásný zápas, který byl všechna 3 kola pod jeho vedením, i když byl sám ve váhové nevýhodě.

„Poděkování za tuto akci patří i prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi. Firmě Grafstudio, děkujeme za nová trička pro dubský klub Leonidas Gym,“ dodává trenér Ladislav Horejš.

PSALI JSME: Dubský klub Leonidas dovezl titul Evropského šampiona K1

Autor: Redakce „ZE“

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekMessi svým hattrickem spasil Argentinu
Další článekSlovakia Ring bude hostit populární závody v Relykrosu
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.