facebook

ZLÍN / Valašskokloboučtí policisté přijali v úterý 5. srpna v odpoledních hodinách oznámení od dvaadvacetileté dívky ze Zlínska, která jim přinesla ukázat výpis ze svého facebookového profilu, kde jí šestadvacetiletý mladý muž vyhrožoval usmrcením jejího dvouletého syna.

Muž se dozvěděl, že žena proti němu svědčila na policii v případu jeho další trestné činnosti. Mladá maminka byla vyděšená. Měla strach nejen o svého syna, ale také o svůj vlastní život. Policisté mladíka dobře znali. Nebylo to poprvé, co se jeho jménu objevilo v jejich zorném úhlu.

„Vzhledem k závažnosti případu policisté nečekali a pro muže si rovnou přijeli. Ten si zpočátku vůbec neuvědomoval důsledky svého jednání. Vyhrožování nezapíral, jen vysvětloval, že se jednalo pouze o hádku, která neměla hlubší význam. Po provedeném výslechu policisté muži sdělili podezření z přečinu nebezpečné vyhrožování, za který si díky své lehkovážnosti může pobýt za mřížemi až jeden rok. Pokud by ve vyhrožování a slovním napadání mladé ženy pokračoval, mohl by být stíhaný vazebně,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Autor: (pj) ZprávyExtra.cz
Foto: facebook

Komentáře