zlodeji plechu Foto: MP Plzeň
Plzeň / Dvojici zlodějů, kteří rozebrali střechu jednoho z objektů v Plzni, lapili strážníci. Díky všímavému svědkovi je chytili přímo při činu!
Městští strážníci lapili v těchto dnech dvojici zlodějů, kteří rozebrali střechu jednoho z objektů v Plzni. Jelikož byla celá plechová, zloději usoudili, že by mohli krytinu řádně zpeněžit v některé z plzeňských sběren. Jak se po jejich zadržení na místě činu ukázalo, jednalo se o dvojici mužů ve věku 34 a 40 let, kteří mají za sebou už podobnost činnost v minulosti. Na jednoho z nich byl dokonce vydán příkaz k zatčení!
Dvojice mužů navštívila v tento objekt. Toho si však nečekaně všiml náhodný svědek, který na nic nečekal a okamžitě zalarmoval strážníky.
Jejich počínání si všiml pozorný občan, a protože se mu věc nezdála, zavolal na tísňovou linku městské policie. Potom už šlo vše rychle. Během okamžiku byly na místě hlídky a dva výtečníky zadržely. Při následné kontrole bylo zjištěno, že oba už mají za sebou tresty za jinou majetkovou trestnou činnost a na jednoho z nich je navíc vydán příkaz k zatčení,“ upřesnila k chycení dvojice mluvčí plzeňských městských strážníků Jana Pužmanová.
Autor: Michal Šebek – ZprávyExtra.cz
Foto: Jana Pužmanová – Městská policie Plzeň
Komentáře