Sdílejte
Cvičte jógu s námi v Parku na Kampě – 2017. Autor: yoga-federation.eu

Praha – Evropská federace jógy pokračuje ve svém víceletém programu podpořy a afirmace zdravého životního stylu mezi občany Prahy a v propagaci jógy jako sportu pro všechny. V období od 11. června do 3. září, budou probíhat bezplatné lekce jógy každou nedělí od 16.00 do 17.30 hodin, a to na stejném místě, v parku na Kampě, Praha 1.

Veřejné lekce jógy budou probíhat podle akreditovaného programu Evropské federace jógy a budou vedeny certifikovánými instruktory s dlouholetými zkušenostmi.

Vstup na akci je zdarma! Bezplatné lekce jógy jsou určené všem zájemcům, bez ohledu na jejich věk či pohlaví.

PSALI JSME: Probíhá MS ve stolním tenisu v německém Düsseldorfu

Tímto způsobem se mužům, ženám i dětem, mladým i starším poskytuje možnost, jak do svého denního a týdenního rozvrhu aktivit začlenit lekce jógy, aby ji cvičící vnímali jako druh rekreačního sportu, který můžou snadno cvičit dokonce i úplní začátečníci.

Zájemci by měli mít pohodlné oblečení, vodu a přinést si ručník nebo podložku na cvičení. V případě nepříznivého počasí bude hodina jógy posunuta na následující týden na stejnou dobu.

Autor: yoga-federation.eu

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekTRAGÉDIE: Motorkář zemřel při střetu dvou automobilů na Mostecku
Další článekSC Johnson Europe se stala nejlepším nadnárodním pracovištěm
ZprávyExtra.cz je internetový multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří portál ZprávyExtra.cz, server Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Jsme součástí mediální skupiny SOCIAL MEDIA MEETS, která provozuje internetovou televizi HEULOS TV (www.heulos.com)