University-vzdělávání, ilustrační foto. Autor: PixaBay. Licence: CC0 Public Domain

Innsbruck/Rakousko – Renomované evropské univerzity zavádí průkopnický program doktorského studia. Rakouský úřad pro akreditace dokončil proces ověřování a uznávání tohoto programu. Začátek v podzimním semestru 2017. Inovativní formát se těší velkému zájmu z celého světa.

Dobrá zpráva z podnikatelské školy Entrepreneurial School®

Postupy pro zajištění kvality podle mezinárodních standardů vedly k úspěšnému uznání společného programu doktorského studia PhD pro manažery.

Všechna kritéria pro zajištění kvality splňují i ta nejnáročnější mezinárodní kritéria pro kvalitu vyššího vzdělávání a byla prozkoumána nezávislou Agenturou pro zajištění kvality a akreditaci studijních oborů v Rakousku (v souladu s ustanovením § 27 HS-QSG).

Tento čtyřletý doktorský studijní program společně nabízí Univerzita v Antverpách (University of Antwerp), Antverpská manažerská škola (Antwerp Management School) a Manažerské centrum Innsbruck (Management Center Innsbruck). Studium bude zahájeno na podzim 2017, bude probíhat v angličtině a studijní kampusy se nachází v belgických Antverpách a rakouském Innsbrucku.

TIP REDAKCELitvínovský nábytek Kolina byl oceněn certifikátem „Prověřená společnost 2017“

Evropský doktorský studijní program PhD je určen pro řídící pracovníky a manažery a vyplňuje mezeru mezi tradičními akademickými PhD programy a prakticky orientovanými profesními doktorskými programy (DBA). Tento nový studijní program se těší velké oblibě po celém světě, a to jak v akademických tak podnikatelských kruzích.

Informace a poradenství:
Sebastian Engels, BA
Podrobné informace zde <<

Autor: Redakce „ZE“
Zdroj: Protext,

Komentáře