© Foto: Instagram/ Oriolamarashi

Svět – Absence podprsenky pod průsvitným topem – takový módní trend se stal kupodivu příčinou poklesu zájmu mladých Američanek o zvětšení poprsí. Teď chtějí mít dívky stejné bradavky jako slavná modelka. Pořídit si nový vzhled je možné za docela přijatelnou cenu: od 700 dolarů výše.

Doktor Norman Rowe, newyorský plastický chirurg, říká, že stále více dívek se na něho obrací se žádostí, aby jim vytvořil „desingérské bradavky“. Norman říká, že sám vymyslel tento termín. A nejpopulárnější jsou nyní „desingérské bradavky jako má Kendall Jennerová“, to znamená nevelké, dostatečně světlé, ale přitom permanentně vzpřímené, aby byly dobře vidět pod oděvem.

Od prosince 2016, kdy modelka Kendall Jennerová uveřejnila na sociálních sítích své heslo „osvobodit hruď“, zájem o vytvoření desingérských bradavek stoupl čtyřikrát.

Taková procedura je samozřejmě jednodušší než standardní mammoplastika. Aby se operace pod kódovým názvem „Jako u Kendall“ povedla, lékaři vytvářejí prsní dvorce symetrické — to znamená doslova je dělají všechny stejné velikosti. Poté se upravuje barva bradavek: aby byly prsní dvorce světlejší, je používán laser, a pokud je třeba je ztmavit, přijde na řadu tetování.

No a nejdůležitější je rozměr: chirurg modeluje bradavky a dělá je vypouklejší pomocí fillerových injekcí. Cena jedné injekce v klinice doktora Roweho stojí přibližně 700 amerických dolarů a účinek bude trvat minimálně dva roky.

Ne všechny ženy obdařila příroda výrazně vystouplými bradavkami, a proto z možnosti získat je se radují mladé obyvatelky New Yorku, které houfně chodí k doktoru Rowemu na Park Avenue.


ZAUJALO NÁS: ŠOK! Tajemství Copperfieldova hlavního triku bylo odhaleno na základě soudního rozhodnutí
USA – Tým iluzionisty Davida Copperfielda byl na žádost soudu nucen odhalit tajemství jeho triku se zmizením lidí. Informuje o tom Associated Press.

@ cz.sputniknews.com,
(red.)

Komentáře