Mladá rodina, ilustrační foto. Zdroj: #pixabay.com

Česko – Téměř tři čtvrtiny Čechů nesouhlasí s uzákoněním manželství homosexuálů, informovalo na svém webu analytické centrum Sanep. SPD má radost, napsal Radim Fiala a následně zaútočil na „sluníčkáře“ obviněními z pokusu o rozbití rodin.

Analytická společnost Sanep na svých internetových stránkách zveřejnila informace o tom, že 71,6 % dotázaných je proti uzákonění manželství mezi páry stejného pohlaví.

Návrh zákona na zavedení manželství pro homosexuální páry, kterým se nyní zabývá česká poslanecká sněmovna, považuje 62,7 % lidí za „naprosto nepřijatelný“, dalším 15,3 % „je to jedno“, vítá jej 10,8 % dotázaných.

Návrh KDU-ČSL na zakotvení manželství jako vztahu muže a ženy přímo do Základní listiny práv a svobod, podle informací Sanepu, podporuje 67,4 % dotázaných.

K výsledkům tohoto výzkumu se na svém Facebooku vyjádřil i poslanec SPD Radim Fiala. „Máme z toho radost,“ prohlásil politik.

Klasická rodina je pro děti vzor a získávají v ní společenské návyky a socializují se. Když nebudou fungovat rodiny, nebude fungovat ani stát. Proto je rodina tak důležitá, a proto sluníčkáři, kteří chtějí rozbít náš národní stát, chtějí rozbít i rodiny,“ dodal Fiala.

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

BEZ KOMENTÁŘE