Ilustrační snímek bazénů. Autor: archiv redakce

GUANGZHOU (Čína) – Nových bazénových tepelných čerpadel PHNIX je na východoevropském trhu nedostatek. Pyšní se nejlepším poměrem cena-kvalita.

S příchodem sezónního prodeje tepelných čerpadel pro bazény na východoevropském trhu jsou některá nákladově efektivní tepelná čerpadla nové řady PHINX pro bazény a domy v nedostatečném množství. „PHNIX si uvědomuje zvýšenou poptávku. Reagujeme rychle efektivními opatřeními vedoucími ke zvýšení výrobních kapacit,“ uvedl Peter Wang, zástupce generálního ředitele společnosti PHNIX, který je zodpovědný za zahraniční obchod.

V současnosti je velmi vysoká poptávka po bazénových tepelných čerpadlech PHNIX řady Comfort zejména v některých východoevropských zemích, včetně Polska a České republiky. Podle slov produktového manažera společnosti PHNIX zodpovědného za tepelná čerpadla pro bazény byla doposud modelem spolupráce mezi společností PHNIX a jejími evropskými obchodními partnery výroba OEM.

O bazénových tepelných čerpadlech PHNIX řady Comfort

Vysoce přizpůsobené Možností jsou některé druhy pozinkovaného plechu a plastového pláště. A u bazénových tepelných čerpadel PHNIX je údržba opravdu snadná. Odšroubujte pouze jeden šroubek a kryt můžete jednoduše sejmout.

COP až 5,8 Čerpadla řady Comfort usilují o poskytnutí nejlepšího koupání s jedinečnou účinností za nejnižší náklady. Účinnost jednotky čerpadla (COP) dosahuje při teplotě 27 oC/24,3 oC (DB/WB) koeficientu až 5,8.

Závitový titanový výměník PHNIX s patentovaným titanovým vinutím 9,52 mm zajišťuje maximální plochu převodu tepla, což se přenáší na výstupní výkon a o 30 % vyšší výkonnost oproti standardním výměníkům tepla.

O domácích tepelných čerpadlech PHNIX řady Hero s měničem DC

Tepelné čerpadlo PHNIX s DC invertorem je efektivní v podlahovém topení, topení vzduch/voda nebo při ohřevu/chlazení radiátorem. Jeho jednodílný design usnadňuje venkovní instalaci. Tato řada čerpadel využívá pokročilou technologii tepelných čerpadel pro získání vysoké výkonnosti o účinnosti COP až do 5,0. Spotřeba elektrické energie je u čerpadel řady Hero o 30 % nižší oproti standardním tepelným čerpadlům.

O společnosti PHNIX

PHNIX, přední výrobce tepelných čerpadel v Číně, je mezinárodní společností, která se specializuje na výzkum a vývoj a výrobu tepelných čerpadel a energeticky úsporných řešení. Téměř 50 % výroby společnosti PHNIX je exportováno do Evropy, Spojených států a na další zahraniční trhy. Společnost PHINX sídlí v Guangzhou v Číně a byla jmenována vysoce kvalitní čínskou značkou a high-tech společností v Guangzhou. Více informací o společnosti PHNIX a jejích produktech najdete na webových stránkách www.phnix-e.com.

PSALI JSME TAKÉ: HOSPODAŘENÍ: PORR vykazuje v I. čtvrtletí 2017 nárůst objemu výroby

Autor: redakce

Komentáře