Tomio Okamura(SPD) foto: Twitter.com

Praha – Místopředseda Poslanecké sněmovny PČR Tomio Okamura zuří! Na svém Facebooku se tentokrát pustil do komisaře Evropské unie Günthera Oettingera, který si o Česku dovolil říct, že bez EU by Česko pro Putina bylo bezmocnou plevou ve větru.

To je nehorázná drzost Bruselu! Komisař Evropské unie Günther Oettinger varoval Evropu před návratem k systému „národních států“, což je podle něho sen amerického prezidenta Donalda Trumpa i jeho ruského protějška Putina. Dále tento eurokomisař řekl: ‚Nebýt EU bylo by Česko pro Putina bezmocnou plevou ve větru‘. Podle tohoto eurokomisaře, který chce evropský superstát, by měla také vzniknout společná evropská armáda, a policie, která by se ‚stala evropskou FBI‘,“ píše Okamura na začátku příspěvku.

Slova Oettingera podle místopředsedy připomínají poznámku francouzského prezidenta Characa, že země střední Evropy „propásly příležitost mlčet“. Podle Němci a Francouzi ovládané Evropské unie bychom měli držet hubu a krok. To pěkně děkujeme, píše Okamura.

Dodává, že pod „ochranou Říše“ jsme byli již za Protektorátu Čechy a Morava a být znovu v takovém postavením nechceme!

Chceme být suverénním a svobodným národním státem!“ píše Okamura.

Už víme, na co asi chtějí mocipáni z Bruselu, Berlína a Paříže evropskou policii a armádu. Aby třeba mohli potentáti z Bruselu potlačit odpor národních států, jako jsou Maďarsko či my. Europolicie by se jim mohla hodit k tomu, aby potlačili protesty občanů v národních státech — třeba ve Francii a v Katalánsku. Znovu a znovu se ukazuje, že Evropská unie je novým totalitním projektem na ovládnutí Evropy. Je to Čtvrtá říše. V takové Čtvrté říši být nechceme a čím dříve tento novodobý žalář národů i občanů zanikne, tím lépe. Svobodné národy se dokážou domluvit na spolupráci suverénních států samy. Euroelity už nemají co nabídnout, jen straší Putinem nebo Trumpem…,“ končí svůj komentář Okamura.

To je nehorázná drzost Bruselu! Komisař Evropské unie Günther Oettinger varoval Evropu před návratem k systému…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne Čtvrtek 24. ledna 2019

Komisař Evropské unie Günther Oettinger přednesl projev o Evropě, ve kterém nezapomněl zmínit i Rusko. Podle slov komisaře právě vstup východních států, včetně Česka, do EU, chrání tyto země před vlivem ruského prezidenta Vladimira Putina. Komisař vyzval k dalšímu prohloubení integrace a posílení EU. Vyjádřil se také pro vznik společné armády, která by chránila bezpečnost EU, a policie, která by se stala evropskou FBI.

@cz.sputniknews.com
(-red.)

Komentáře