Andrej Babiš (ANO) Zdroj: ANO

PRAHA / Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se již několik dnů starají o zábavu na politické scéně. Babiš má svých miliard z podnikání mnoho a tak zábavná sázka o deset milionů korun s Kalouskem mohla začít. Podle Filipa Zachariaše mohl Andrej Babiš i Kalousek své miliony využít lépe a věnovat na jiné účely.

V dnešní době se Kalousek podle Filipa Zachariaše (KSČM) zajímá více než o problémy občanů o prospěch svých představitelů, ať už vládních či na regionech. „Nutno však konstatovat, že Kalousek mnoho let pluje na obláčku politiky a přes všechny jeho kauzy jej zřejmě chrání nejen poslanecká imunita, ale i všichni svatí,“ uvedl Zachariaš.

Jinak by podle Zachariaše nebylo totiž možné, že žádný z jeho činů nebyl nikdy potrestán. A že by pravděpodobně vydaly na tlustou knihu, o tom není pochyb.

Ministr financí Andrej Babiš má své miliardy z podnikání, Miroslav Kalousek, jak je vidět, peníze také nepostrádá. „Zřejmě mu přebývá deset milionů, a tak sázka s Babišem je pro něj zcela běžnou věcí,“ konstatuje Zacharias.

„Možná by oba mohli vzít těch svých deset milionů a věnovat je třeba na zabezpečení vstupů do škol, aby studenti nemuseli umírat, když chrání své kamarády, jako se to stalo před rokem na Vysočině,“ dodal Filip Zacharias.

Komentáře