Na snímku Josef Zickler, Hnutí Řád národa Vlastenecká unie. Autor: Josef Zickler, Hnutí Řád národa Vlastenecká unie/official.

Praha – Media jsou až neuvěřitelně propojena a právě média, která vlastní hrstka nejbohatších elit, dokáží manipulovat s lidským vědomím tak, že občané  si to ani neuvědomují. Lidem se předkládají nepodstatné zprávy a informace, a úmyslně se zamlčují ty nejdůležitější, které by dokázaly lidi probudit z letargie a mobilizovat je.

Autorům scénáře voleb se trochu zamotává šťastné rozuzlení zápletky.

Mají co dělat, aby jimi určení hrdinové neztratili svůj kredit, chcete-li své „božské“ postavení u svých voličů. Při sledování povolebních tahanic  by někteří voliči, totiž mohli začít zvažovat, zda skutečně ten hlas hodili tomu správnému. TO JE ALE SITUACE. Co s tím?

Lidé musí zapomenout na důležité věci jako třeba obsah předvolebních slibů, nevnímat skutečnou možnost vzniku  „RUDÉ KOALICE“ a vůbec, musí se udržet ve stavu, kdy je nezajímají jejich práva stěžejní, ale pouze zástupná a především úroveň standartu tendenčního života.

Ideálním řešením této situace je takzvaný zástupný problém pro veřejnost. 

A už je zde. SLAVÍK versus ORTEL. Je to celé hnus. Je to takový hnus a drzost, že z toho ten záměr odvést pozornost občanstva někam jinam až čiší. Celý problém bude ještě významněji vnímán, když se k němu budou  vyjadřovat „ti důležití“, což je otázka několika okamžiků. Společnost se jako obvykle rozdělí na ty, kteří budou pranýřovat jednoho a druzí jiného. Po včerejšku je hotovo. Společnosti bylo naservírováno opět krásné zástupné téma. Že se někdo poškodí nebo se mu ublíží? Nevadí… Ztráty jsou nutné a nejsou na straně autorů scénáře.

Pro mě, možná i pro některé z Vás musí zůstat důležité nenechat se odvést od skutečných problémů naší společnosti. Nezapomeňme při tom na věci, které skutečně ovlivňují naše životy. Zamysleme se všichni nad tím, aby naše životní cesta nebyla pouze předepsanou rolí ve scénáři jiných a nikdo jiný, než my sami, nebyl režisérem našich životů.

Šťastný „Happy End“ má být každého z nás a ne těch druhých.

SOUVISEJÍCÍ: Řád národa – Vlastenecká unie představil svůj klip, který mu má pomoci do sněmovny

Josef Zickler,
Hnutí Řád národa
Vlastenecká unie

BEZ KOMENTÁŘE