Předseda politického hnutí SPD Tomio Okamura. Foto: © Sputnik / Eduard Erben

Praha – Předseda hnutí SPD Tomio Okamura nelítostně přirovnal současné Německo k nacistickému. Podle něho se teď totalita vrací v podobě marxismu-merkelismu.

V příspěvku na svém Facebooku Okamura napsal, že v minulosti byl totalitní islám spojencem Hitlerova Německa, teď je spojencem Německa, ve kterém vládne marxismus-merkelismus. V této souvislosti poslanec zmínil organizaci Antifa, kterou označil za neomarxistickou a teroristickou.

O spojenectví totalitního islámu s totalitním nacismem se ví, jak známo, tak existovaly i muslimské jednotky SS. V současnosti začínáme zažívat na vlastní kůži spojenectví totalitního neomarxismu a sluníčkářů s totalitním islámem. I Hitler chtěl vybudovat sjednocenou Novou Evropu pod nadvládou Německa. Tehdy bylo Německo nacistické, nyní v Německu vládne marxismus-merkelismus,“ uvedl poslanec.

Okamura se také odvolal na britského historika Johna Laughlanda, který ve své knize „Znečištěný pramen“ porovnává projekt Evropské unie s nacistickými plány evropské integrace.

Tohle je trefný obrázek. Totalita se nám vrací v nové podobě. Antifa je teroristická neomarxistická organizace, která…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne Pondělí 14. ledna 2019

ČTĚTE TAKÉ

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Komentáře