Sdílejte
Bezprostředně po teroristickém útoku na bruselském letišti Zaventem Zdroj: Twitter/@Tabagari

PRAHA / Radikální muslimové z Islámského státu (IS) provedli další otřesný teroristický útok a občané Evropy jsou opět ujišťováni, že je hlavně potřeba nešířit nenávist a nespojovat tyto teroristické útoky s imigrační vlnou. Přitom to, že imigrační vlnu využívají islámští radikálové k infiltraci Evropy svými bojovníky, potvrzují i zprávy zpravodajských agentur z různých států Evropy.

Díky chování evropských politiků v čele s Angelou Merkelovou došlo k tomu, že se v dnešní době po Evropě pohybují tisíce nekontrolovatelných lidí, o kterých naprosto nikdo nic netuší.

„Bezpečnost našich občanů je tak vysoce ohrožena, a proto bychom potřebovali skutečného státníka v čele státu. Místo toho máme kličkujícího Bohuslava Sobotku. Vidíme přitom, že ostatní státy Visegrádské čtyřky umí daleko razantněji bránit své zájmy,“ reaguje na současnou situaci předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik.

Premiérka Polska Beata Szydlová nyní po bruselských útocích oznámila, že nebude přijímat žádné migranty na základě kvót. Premiérka Szydlová má oprávněné obavy, že lidé vstupující do evropských zemí mohou být ohrožením pro její občany. „Souhlasím. Žádný odpovědný státník nesmí hazardovat s bezpečností vlastních občanů,“ konstatuje Kováčik.

Za poslední týdny jsme neustále svědky různých summitů. Snad, aby se udržovalo zdání, že evropští lídři problém řeší. Výsledky jsou ale neustále nijaké. „Poslední návrh dohody s Tureckem je úplný výsměch. Funkčnosti řešení imigranta za imigranta snad nemůže nikdo soudný věřit. Plus tedy ještě pošleme naše peníze Turecku a uděláme zavedením bezvízového styku z Turecka hlavního institucionalizovaného převaděče,“ doplnil Kováčik.

Komentáře