Nicki Minaj Zdroj: Facebook - Nicky Minaj

USA / Televizní stanice ABC Family oznámila, že započala práce na seriálu o Nicki Minaj. V těchto dnech je casting v plném proudu, hledají se herci na hlavní i vedlejší role. V první vlně castingu se budou vybírat hlavně dívky mezi jedenácti a třinácti roky. Nicki Minaj si podle oznámení v televizním seriálu nezahraje.

Startem příběhu bude život rodiny, která v 90. letech přesídlila z Trinidadu do Spojených států. I proto se bude natáčet hlavně v New Yorku. Diváci budou moct sledovat nejen dětství, ale i dospívání budoucí hudební hvězdy Nicki Minaj.

Nicki Minaj až do svých pěti let žila se svou babičkou, protože její rodiče dost dlouho budovali nový domov v Queensu. Jednoho dne ji pak matka z poklidného karibského ostrova odvezla do rušného New Yorku. Nickiin otec byl podle jejích vlastních slov alkoholikem, který navíc užíval i drogy a jednou se prý dokonce pokusil zabít Nickiinu matku, když v domě založil požár.

VIDEO: Nicki Minaj – The Night Is Still Young

Stále platí, že Onika Tanya Maraj, jak zní rodné jméno dvaatřicetileté raperky, se chce věnovat hudbě. Její zatím poslední album „The Pinkprint“ v minulém roce.

Komentáře