Zpěvačka, moderátorka a herečka Emma Smetana Zdroj: DVTV - Aktuálně.cz / Repro ZprávyExtra.cz

PRAHA / Oblíbená moderátorka Emma Smetana skončila na TV Nova. „Už nikdo nemůže omezovat moji svobodu projevu, je to úleva,“ říká Emma Smetana. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz uvedla, že její konec na TV Nova byl civilizovaný, důvod ale sdělit odmítla z důvodu, že je vázána doživotní mlčenlivostí.

Emma Smetana (28), pověstná svým sebevědomým a rebelským chováním, dostala na TV Nova výpověď. Bulvární média spekulují o důvodu odchodu. Pravda a upřímnost opět zvítězila nad lží a pokrytectvím, Emma vše uvedla na pravou míru.

Důvěryhodný zdroj ZprávyExtra.cz sdělil, že židle se pod Emmou třásla déle než rok, ona se k údivu kolegů na své pozici držela dlouho.

Vedení TV Nova Emmě Smetaně tolerovalo chodit na konkureční televizní stanice (například na Óčko nebo ČT Art), mohla být tváří komerční reklamní kampaně Ona Dnes, tolerovali její exhibování ve videoklipu, polonahé vystupování v muzikálu, koncerty v oblečení alá lehká děva, účinkování ve filmech i seriálech a mnoho dalšího.

Proč skončila jako moderátorka TV Nova? Bude teď jen zpívat? A jaké její první album bude? Křest má naplánovaný už na úterý. Na rozhovor Emmy Smetany s Danielou Drtinovou se podívejte níže.

VIDEO: Emma Smetana k výpovědi z TV Nova


Zdroj: Aktuálně.cz »

Nadstandardní podmínky měla rovněž v redakci. Diktovala si, kdy chce a nechce služby, často měnila rozpis a vymlouvala se na nemoc, protože kvůli koncertu opakovaně přišla o hlas.

Nespolehlivá, sebestředná, protivná a arogantní – tak o Emmě Smetaně hovoří dnes již bývalí kolegové z práce, s nimiž jsme měli možnost mluvit. Ať už jde o kameramany, maskérky, kostymérky nebo kolegy reportéry, k moderátorce si našlo cestu jen velmi málo lidí.

„Často dávala najevo, že ona je něco víc než my ostatní. Kdykoli byl problém, neřešila ho se svým nadřízeným, ale rovnou volala na nejvyšší vedení Novy. Není žádným tajemstvím, že nad ní léta držel ochrannou ruku mediální magnát Adrian Sarbu (bývalý generální ředitel mediální skupiny CME, které patří TV Nova) a na to Emma Smetana hřešila. Přestože Sarbu před časem odešel, měl pořád spoustu známých, kteří Smetanu hlídali. Ale jak je vidět, postupem času jeho i její vliv slábl. Teď dostala to, co si zaslouží,“ řekl nám velmi dobře informovaný člověk z televize.

Emma Smetana se ovšem tváří, že je za výpověď ráda.

„Bulvár se mě absolutně nedotýká, i když o mně píše, nerespektuji ho,“ říká zpěvačka, moderátorka a herečka Emma Smetana.

Komentáře