PRAHA / Modelka Andrea Verešová je nejen krásná, ale také velmi úspěšná žena. Z jakého důvodu se jí v kariéře tak obstojně daří? To pochopíte až se podíváte na fotografie, ty zveřejňuje Verešová na sociální síti Instragram.

Slovenská modelka Andrea Verešová žijící v České republice má dokonalé křivky a krásné tělo, které se líbí nejednomu muži. O tom není sporu, proto se Verešová tak moc ráda předvádí. Tentokrát na sociální síti Instagram ukázala bradavky prosvítající přes triko a také pózy, které by jí záviděly i hadí ženy.

Svá také dokonalá prsa ukázat jako pozdrav ze své dovolené nemohla, protože na tyto věci jsou administrátoři sociálních sítíchaž moc citliví. A Andrea Verešová by je klidně svým fanouškům poslala, protože už se odhalila několikrát dříve při oficiálním focení.

FOTOGALERIE: Andrea Verešová vs. Instagram

Díky sportu je Verešová v kondici a hlavně se cítí dobře. Ráda má i plavání. Andrea ovšem upozorňuje, že sport není všechno. Zapomenout se nesmí ani na správnou životosprávu a spánek. Dovolená je pak takovou malinkou malinkou na zákusku, která ji dodává elán a díky níž se cítí jako znovuzrozená.

Komentáře