Karel Gott Zdroj: KarelGott.com

PRAHA / Zpěvák Karel Gott (76), kterému loni v říjnu diagnostikovali rakovinové onemocnění lymfatických uzlin a následně musel přerušit svou kariéru, se v pátek 18. března od lékařů dozvěděl výbornou zprávu. Český národ nyní může s Karlem Gottem slavit porážku zákeřné rakoviny. Gott své uzdravení potvrdil na svém Facebooku.

Výsledky posledního vyšetření již žádné nádorové onemocnění nepotvzuje.

„V pátek pan Karel Gott absolvoval v nemocnici plánované finální vyšetření. Podstoupil magnetickou rezonanci a CT, které potvrdily, že nádorové onemocnění zcela vymizelo,“ sdělila pro web Super.cz Gottova mluvčí Aneta Stolzová.

Ke zprávě se již vyjádřil i samotný Karel Gott. „Mám obrovskou radost, protože dnešní výsledky posílily mou naději, že se opět vracím do života. Teď mě samozřejmě bude čekat velmi důležitá rekonvalescence, pravidelně budu chodit na kontroly v nemocnici, ale nejvíce se těším na to, že pozvolna začnu s hlasovou rehabilitací,“ napsal Karel Gott na svém účtu na sociální síti Facebook.

„Mou ctižádostí je vrátit se na jeviště v takové formě, v jaké mě lidé znají a právem očekávají,“ dodal mnohonásobný laureát československých a českých Zlatých slavíků a dalších ocenění.

Zároveň Gott prohlásil, že nechce být fanoušky vzhledem ke své nedávné nemoci tolerován či litování, a proto bude trávit čas jen se svou rodinou, až dokud nebude úplně v pořádku.

Komentáře