Zdroj: Facebook

Po dlouhých deseti letech se na obrazovkáchch znovu objeví kultovní seriál Gilmorova děvčata. Dlouhou dobu byla většina fanoušků přesvědčená, že už se nových řad nedočká, ale opak se stal pravdou.

Příběh mladé, trochu potrhlé matky Lorelai a její dcery Rory, měli možnost diváci sledovat více než sedm let na televizních obrazovkách. Vzniklo sedm řad seriálu, který si získal obrovskou oblibu u diváků po celém světě. Konec sedmé série zůstal s otevřeným koncem, což se nelíbilo fanoušků a ani hlavním protagonistům příběhu. Rory se rozešla s Loganem a odjela na stáž, zatím co Lorelai se vrací k Lukovi.

Autoři seriálu se tedy rozhodli pro natočení dalších dílů, které celou sérii ukončí. Udělají tak ovšem neobvyklým způsobem, kdy vytvoří čtyři minifilmy, trvající 90 minut, přičemž každý bude zasazen do jednoho ročního období.

K velké radosti všech fanoušků seriálu zůstane obsazení v hlavních rolích stejné až na herce Edwarda Herrmanna, který zemřel minulý rok v prosinci. Nové pokračování oblíbeného seriálu se začne točit v roe 2016 a rok později se můžeme těšit na Gilmorova děvčata i na televizních obrazovkách.

Komentáře