VELKÁ BRITÁNIE / Zřejmě víte, že princ William pracuje jako letecký záchranář. Co ale nejspíš nevíte je, že jeho nejbližší spolupracovnice jakoby z oka vypadla samotné vévodkyni z Cambridge. Kate Middleton asi z toho nemá moc velkou radost a britský bulvár spekuluje o utajovaném románku.

Princ William ve Východoanglické letecké ambulanci vyfasoval jako parťačku doktorku Gemmu Mullen. Gemma, které je také třicet tři let je okouzlující a půvabná, trochu zábavnější verze Kate Middleton. Alespoň tak to ostrovní komentátoři Daily Mailu vidí a čekají, zda se Will nepotatil a něco manželce netají. Jenže budoucí král William se svou chotí a dětmi vypadá jako velmi stabilní pár a na Williamovu nevěru sází jen málokdo.

Je ovšem fakt, že příležitost dělá zloděje. Když se vévoda a zároveň tatík dvou malých dětí vydá do práce, musí trávit minimálně 9-10 hodin na směně ve společnosti přitažlivé a inteligentní ženy, která kolem něho – s nadsázkou řečeno – doslova létá a zachraňuje lidské životy. Že by mezi dvojicí nepanovaly sympatie, to se nezdá. Ale když Willovi cpou Gemmu rovnou do postele a Kate nasazují parohy, to příliš fér není.

Komentáře