Ubránit se tělesným choutkám může být velmi obtížná záležitost. Pro některé takřka nemožná. Přesně takovým choutkám neodolal studentský pár, který si bez ohledu na okolní prostředí dopřával sexuální hrátky blízko autobusové zastávky.

Osmnáctiletá čínská studentka Wu Xinyi byla v květnu zachycena na kamerový záznam v situaci, která patří spíše do ložnic, než na veřejnost. Spolu se svým přítelem, devatenáctiletým Yangem Haem nevydrželi vzájemnou přitažlivost a rozhodli se udělat si příjemný den přímo tam, kde zrovna stáli. Nijak jim nevadila ani přítomnost kolemjdoucích, kteří jen s podivem sledovali celý výjev.

Celou událost zpozoroval pracovník ostrahy, který pracoval poblíž a vydal se pár zastavit. Mladí lidé však na výzvu nereagovali a pokračovali ve své aktivitě. U soudu ve městě Kowloon bylo řečeno, že mladík začal dívku svlékat a poté následoval samotný styk. Po pár minutách se snažil zasáhnout člen ostrahy, ale když neuspěl, rozhodl se zavolat policii. Poté si všiml, že se pohlavní styk změnil na orální sex.

VIDEO: Studentka si to rozdávala na veřejnosti

Podle všeho byl pár do své činnosti tak zabraný, že si nikoho okolo nevšímal. Dokonce ani policisty, který musel Yangovi zaklepat na rameno, aby ho na svou přítomnost upozornil. Naštěstí pro oba studenty se strážník dostavil až v době, kdy už měli chvíli hotovo. Díky tomu je nemohl zatknout, protože již nic protiprávního neprováděli. Mladíka nakonec policisté zadrželi o den později na základě pořízených videozáznamů.

Čtěte také: GALERIE: Marii zablokovali účet na sociální síti se vzkazem, že je moc sexy »

Dívka se rozhodla přihlásit na policii poté, co se po svém návratu z dovolené dozvěděla, že její divoké pouliční hrátky kolují po internetu. Oba studenti nejdříve zapírali, ale Wu nakonec otočila a k celému incidentu se přiznala. Studentka Polytechnické Univerzity v Hong Kongu však podle jejího právníka bude možná muset přerušit svá studia. Yang se naopak stále nepřiznal a brzy ho čeká další soudní proces.

Komentáře