Zpěvák Elton John Zdroj: Official

VELKÁ BRITÁNIE / Zpěvák Elton John čelí žalobě ze sexuálního obtěžování. Z obtěžování zpěváka obvinil jeho bývalý bodyguard Jeffrey Wenninger. Svalovce měl britský Elton několikrát osahávat v roce 2014. Tehdy Wenninger pracoval pro Johna jako tělesný strážce. Elton John mu prý sahal přes kalhoty na genitálie, strkal prsty mezi hýždě a kroutil bradavky přes košili.

Žalobu zveřejnil magazín TMZ a píše se v ní, že Wenninger obvinil Eltona Johna z mnohonásobného sexuálního obtěžování. Krom toho, že se snažil osahávat strážcovy genitálie přes kalhoty, v autě mu prý zajížděl rukou mezi půlky v kalhotách. „Vytáhni svého utahováka ven a řekni ahoj strejdovi Eltonovi,“ prohlásil prý jednou Elton John při pokusu osahávat Wenningerovy genitálie.

Také mu prý několikrát osahával bradavky a říkal u toho: „Ty jeden úchvatný, Ty!

“Wenninger odešel z Eltonových služeb v září 2014 poté, co se několikrát pokusil verbálně i fyzicky hudebníkovi zabránit v obtěžování. Ale nikdy to prý nemělo účinek.Wenninger Johna zažaloval minulý týden. Tým britského hudebníka se k tomu ještě nevyjádřil.

Komentáře