© Foto: Facebook account of Kristián Lunter
© Foto: Facebook account of Kristián Lunter

Slovensko (Svět) – Mladý hokejista Kristián Lunter v neděli večer nečekaně zemřel. Bylo mu 21 let. Informace byla zveřejněna na facebookové stránce slovenského hokejového klubu HKM Zvolen.

„Obrovská tragédie zasáhla zvolenskou hokejovou rodinu. Ve věku 21 let nás v neděli večer nečekaně navždy opustil Kristián Lunter, odchovanec našeho klubu a v aktuální sezóně hráč prvoligového Prešova. Vyhasl život šikovného mladého chlapce, dobrého spoluhráče a přítele. Všem pozůstalým tímto vyjadřujeme hlubokou upřímnou soustrast. Kiko, odpočívej v pokoji,“ uvádí se na facebookové stránce HKM Zvolen.

Obrovská tragédia zasiahla zvolenskú hokejovú rodinu. Vo veku 21 rokov nás v nedeľu večer nečakane navždy opustil…

Zveřejnil(a) HKM ZVOLEN dne Neděle 25. listopad 2018

Lunter byl odchovancem hokejového klubu z pod Pustého hradu, v aktuální sezóně hrál v prvoligovém Prešově. Ještě v pátek hrál zápas v Michalovcích. Přesná příčina úmrtí není známa, ale podle informací televizní stanice Markíza doma upadl do bezvědomí. Už v minulosti měl problémy se srdcem.

ZE SPORTU

Kristián byl mládežnickým reprezentantem Slovenska, působil i v juniorském týmu Brna, kde odehrál téměř 40 zápasů. V minulé sezóně odehrál dva zápasy v A týmu Zvolenu v Tipsport lize.

Komentáře