Sdílejte
Dorostenci ze Střekova odehráli poslední domácí utkání téhle sezóny. Autor: Jakub Kohout / redakce ZprávyExtra.cz

Ústí nad Labem – 28. května odehráli dorostenci týmu TJ Střekov svoje poslední domácí utkání proti celku Křešic.

V neděli nastoupili dorostenci týmu TJ Střekov na domácí půdě proti 2. týmu v II. třídě dorostu – Křešicím. První gól padnul ve 29. minutě a dal ho hráč Křešic Radek Polák. Na něj navázal ve 42. minutě jeho týmový kolega Filip Nový.

Střekov se přiblížil k vyrovnání utkání v 75. minutě kdy po faulu ve vápně, proměnil pokutový kop kapitán střekovského týmu Radek Svoboda. Nakonec si ale hostující tým vedení udržel a v 84. minutě přidal ještě jednu branku David Hajný.

„Za stavu 1:2 jsme měli dobrou příležitost na vyrovnání, ale nedá se nic dělat“ ohlédl se zpětně za utkáním nejlepší střelec Střekova Jan Koudelka. Střekov dnes sice prohrál, ale zápas hodnotí kladně. „Dnešní zápas byl náš nejlepší v sezóně. Hráli jsme se třetím týmem a po většinu času jsme drželi krok. Každý si plnil, to co měl a zároveň jsme se bezvadně doplňovali“ zhodnotil celé utkání Koudelka.

Příští týden jedou dorostenci Střekova do Bezděkova – vítěze II.třídy dorostu. Ale nijak se celku Bezděkova nebojí.

„Bezděkov bude slavit titul a bude těžké s nimi něco uhrát, ale z naší pozice nemáme co ztratit a dáme do toho vše“ dodává s úsměvem Koudelka.

PSALI JSME: Do ePojisteni.cz ligy postupuje Ostrava, z Fotbalové národní ligy sestupuje Frýdek-Místek

Autor: Jakub Kohout