PRAHA / Fotbaloví fanoušci budou moci od středy 25. února nakupovat další vstupenky na fotbalové Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, které od 17. do 30. června 2015 hostí Česká republika. Organizátoři fanouškům vzkazují, že vstupenek v dalších vlnách předprodejů zbývá dostatek, a to včetně těch na zápasy českého týmu.

První vlna předprodeje byla spuštěna 10. února a veřejnost projevila o vstupenky, a především zápasy českého týmu v základní skupině A proti Dánsku, Německu a Srbsku, stejně jako o špičkové týmy ve slupině B,enormní zájem. Vstupenky na vybraná utkání určené do první vlny předprodeje tak byly rychle vyprodány. Fanoušci budou mít další šanci na jejich zakoupení právě při zahájení druhé vlny předprodeje ve středu 25. února.

„Velmi mě těší, že je o šampionát velký zájem. Praha tím potvrzuje renomé sportovního města a dokazuje, že je v oblasti pořádání prestižních sportovních akcí atraktivní evropskou metropolí. Teď je už na našich reprezentantech, jak dokáží zúročit podporu domácího prostředí a diváků k tomu, aby na šampionátu uspěli,“ uvedla radní Hana Nováková.

„Chceme ubezpečit fanoušky českého týmu, že všechny vstupenky na jeho zápasy samozřejmě vyprodány nejsou. Stále musíme mít na paměti, že rezervována je pouze jejich část v první vlně předprodeje, ale věříme, že fotbaloví příznivci projeví stejný zájem i o ostatní utkání šampionátu, protože všech osm mužstev představuje absolutní špičku,“ upozornil předseda Organizačního výboru ME U21 Petr Fousek.

Vstupenky na ME U21 je možné rezervovat na webech www.u21euro2015.cz/vstupenky a www.ticketportal.cz.

Komentáře