Na snímku : první zleva Lukáš Černý , druhy zleva Filip Gorol, první zprava Milan Gašparec nemel zápas a druhý zprava Lukáš Klaška. Foto: Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Nové Město na Moravě / Dubí – V sobotu 2. února se konalo MČR Muaythai pořádaný C.M.T.A v Novém Městě na Moravě. Mladí bojovníci z dubského gymu opět zazářili. Redakci serveru #ZpravyExtra.cz o tom informoval hlavní trenér teplického Leonidas gymu Ladislav Horejš.

Náš klub Leonidas Gym Muay Thai Dubí. Mezi šestnácti provazy byl prvním bojovníkem Lukáš Černý 12 let, ten se celá tři kola vysiloval v dlouhých klinčích, ve kterých měl nad soupeřem převahu jak v technice tak v počtu zasažených kolen a zápas tím vyhrál 3:0 na body,“ uvedl trenér Horejš.

Další bojovník byl Filip Gorol 18 let, který v těžkém zápase vyhrál 3:0 na body. Posledním zápasem byl pak Lukáš Klaška 15 let, ten neměl ve své váze soupeře tak jsme kývli na zápas o 2 váhové kategorie těžším soupeřem. První kolo Lukáš hodně klinčoval, což vyhovovalo soupeři. Po prohraném prvním kole Lukáš poslechl a bojoval na dálku, kde byl lepší. Třetí kolo rozhodne, kdo bude výhercem. Soupeř na začátku třetího kola chytil Lukáše do klinče, ale jemu se povedlo přebrat a stáhnout soupeři hlavu kde mu zasadil tvrdé koleno, otřeseny soupeř pak povolil a inkasoval sérii kolen na hlavu zakončené loktem a soupeř byl počítán. Otřesen byl natolik, že již v boji nechtěl pokračovat a Lukáš vyhrává ve 3 kole KO,“ doplnil Ladislav Horejš.

ČTĚTE TAKÉ

Poděkování za tuto akci patří i prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi. Dále bych ještě zmínil GrafstudioCZ, Stavmart s.r.o. a města Proboštov, Osek a Dubí, také Ústeckému kraji, které také chlapce a náš klub podporují.

jb, (-red.)

Komentáře