Kamil Vašíček Zdroj: Kamil Vašíček

Ve dnech 28. října až 3. listopadu se konal světový pohár – World Open v boccie v Santiago de Cali. V kategorii BC3 nastoupil za ČFSH Blanenský Kamil Vašíček se spoluhráčkou Marií Maňákovou.

Ve světové konkurenci 41 hráčů se velmi úspěšně probojovali až do finále! Až v závěrečném zápase prohrál s Portugalcem a získal tak cenný stříbrný kov a další důležité body potřebné pro kvalifikaci na paralympijské hry v Riu 2016.

„Z výsledku jsem velmi spokojený. Získat medaili a to zvláště v této světové konkurenci je pro mě velkou ctí. Jsem rád, že se naše dlouhá dřina vyplatila. Děkuji také moc všem, kdo jste nás přišli podpořit na Půlmaratonu Moravským Krasem,“ řekl Kamil Vašíček.

Kamil Vašíček bude mít už jen poslední možnost získat další potřebné body pro kvalifikaci na paralympiádu v Riu 2016. Čeká ho totiž už jen poslední důležitý kvalifikační turnaj a to Mistrovství světa, které se bude opět konat v Čínském městě Peking jako v loňském roce.

Ostatní zajímavosti naleznete průběžně na jeho webu www.kamilvasicek.cz

Pokud by jste chtěli Kamilovi pomoci s účastí na posledním kvalifikačním turnaji 2016, stačí zaslat sms ve tvaru START mezera 4801 a odešlete na číslo 90211. Cena sms je 100,- Kč.

Stále shání finance na poslední kvalifikační turnaj, který je součástí kvalifikace na paralympiádu Rio 2016. Kamil děkuje moc všem, kteří zašlou sms!! Moc si toho váží!!

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ