Mladí sportovci. Foto: #leonidas-teplice.cz

Dubí – Úspěšný rok 2018 završil Dubský Leonidas gym bojovníkem na Mistrovství ČR v Praze 24. listopadu a hned druhý den Soutěž pro děti KIDS MUAYTHAI CHALLENGE II pořádaný C.M.T.A. kam jsme dovezli 32 dětí. Informoval o tom dnes redakci serveru #zpravyextra.cz hlavní trenér Leonidas Gym Muay Thai Teplice Ladislav Horejš.

Na MČR se nám předvedl 13 letý Šimon Verner, který se utkal s Ostravským borcem a dovezl si z Prahy výhru 3:0 na body. Druhý den ráno jsme autobusem, který nám sponzorovala firma Stavmart s.r.o. vyrazili do domovské tělocvičny pražského Hanuman gymu, kde se konal republikový trénink dětí a soutěže v kontaktních a nekontaktních disciplínách jako jsou klinče a kopy na pytel a podobně,“ upřesnil Horejš.

V těchto soutěžích se nám dařilo podobně jako mezi16 provazy. Dovezli jsme 9 x zlato, 7 x stříbro a 6 x bronz což byl obrovskýúspěch.

Na medailových pozicích skončili i naše dvě dívky z řad juniorek (Stela Bednářová a Klára Baladová), které možná již za pár měsíců uvidíme stát v ringu. Nemůžeme tu vyjmenovat všechny medailisty, ale rád bych zmínil dva, kteří vybojovali zlato za klinč a tím byl Alan Homič a Matěj Šimůnek,kteří si poradili i s těžšími a vyššími soupeři a byli pochváleni i od svazových rozhodčích,“ vysvětlil trenér Horejš.

ZE SPORTU

Všechny děti musím osobně pochválit, za snahu a velkou bojovnost, při soutěžích,“ doplnil hlavní trenér Ladislav Horejš. 

g suite cleverity.cz

sim, (red.)

Komentáře