NITRA / Tragédie se stala ve středu 22. července v odpoledních hodinách na Slovensku v Nitře. Dědeček tam měl v ranních hodinách Kristínku do jeslí. Kristínku ale nechal v autě a odešel pryč. Když se po obědě vrátil k autu, byla Kristínka již mrtvá. O tragédii informovala slovesnká televize Markíza.

Velkou chybu, kterou si patrně bude vyčítat po celý život, udělal dědeček dvouleté Kristínky. Holčičku totiž nechal na pospas ukrutnému vedru v autě na parkovišti ve slovenském městě Nitra.

„Policie přijala na čísle 158 oznámení, že v autě je dítě bez známek života,“ potvrdila policejní mluvčí Božena Bruchterová.

Děda odešel na oběd a až po návratu k autu si uvědomil, co se stalo, ale už bylo pozdě. Dvouletá Kristínka se v rozpáleném autě udusila. „Když na místo dorazili záchranáři, děvčátko již nejevilo žádné známky života,“ uvedl pro TV Markíza mluvčí záchranářů Boris Chmel.

Podle dostupných informací bylo děvčátko v autě hodně dlouhou dobu, na tělíčku už mělo puchýře a popáleniny. Neštěstí se stalo v ulici Janka Kráľa blízko restaurace. Na místo tragédie záhy dorazili oba rodiče, kteří se zhroutili. Smutnou událostí se nyní zabývá slovenská policie.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ