Město Sanya zahájilo v Moskvě oslavy Sanya Celebration. Autor: Protext (CTK)

Moskva – Ruské cestovní kanceláře pomohou propagovat turistiku ve městě Sanya. 

Přední čínské turistické město Sanya uspořádalo 10. srpna v Moskvě oslavy Sanya Celebration, mezinárodní propagační akci zaměřenou na turistiku s názvem „Romantická pozvánka na krásnou Sanyu„. Úspěšná propagace města Sanya posílila hluboké výměny mezi městem Sanya a Moskvou v oblasti kultury, cestovního ruchu a dalších oblastech. Této akce se zúčastnil zástupce ministra kultury Ruské federace Oleg Ryžkov, čínský velvyslanec v Rusku Li Hui, stejně jako více než 100 hostů z ruských úřadů, agentur cestovního ruchu a médií.

Levné letenky se mohou pořádně prodražit

Pozor na platby kartou v Chorvatsku!

Oslava Sanya Celebration rozzářila Moskvu

Slavnosti měly pozitivní ohlas a zahrnovaly i fotografickou výstavu města Sanya, výstavu jídla a potravin, kulturní expozici lokálních tradic národnosti Li, vizuální představení místní přírodní scenérie pomocí virtuální reality a zájezdů do tradičních čínských léčebných lázní. Obsahovaly také tematické akce v exteriéru, které v občanech Moskvy zanechaly hluboký dojem z „krásného města Sanya, romantického ráje.“

A.M. Porisky Antovič Dolovič, obyvatel Moskvy, uvedl:

„Slavnosti jsou podle mě velmi přínosné, mně se nejvíce líbí výstava, tance a brokáty Li. Doufám, že budu mít příležitost navštívit Sanyu a zažít zvyky místního pobřeží živě. “

Primátor města Sanya Wu Yanjun řekl:

„Sanya, jediná čínská tropická přímořská destinace se službami na mezinárodní úrovni, se přetváří na turistické město světové třídy. V souladu s mezinárodními standardy bude město dále diverzifikovat své produkty cestovního ruchu, zvýší míru ekologické ochrany, zaměří se na optimalizaci krajinných prvků a zlepšení infrastruktury a služeb. V blízké budoucnosti bude Sanya poskytovat ještě lepší služby pro turisty z Ruska i z jiných zemí světa. “

Oleg Ryžkov, zástupce ministra kultury Ruské federace, během propagační akce poznamenal:

Město Sanya zahájilo v Moskvě oslavy Sanya Celebration. Autor: Protext (CTK)

„Sanya vytváří výhodnější turistické prostředí pro turisty z celého světa a já sám se už těším na cestu do tohoto města s rodinou.“

Li Hui, čínský velvyslanec v Rusku, ve svém projevu řekl, že slavnost umožnila ruským občanům dozvědět se více o městě Sanya a dále prohloubit vztahy a spolupráci mezi městem a ruskými komunálními a federálními institucemi, čímž se Sanya skutečně stala mostem podporujícím přátelství mezi Číňany a Rusy.

Město Sanya přilákalo v první polovině tohoto roku 333 000 zahraničních turistů, z toho 126 000 bylo z Ruska, což představuje nárůst více než 400 procent oproti předchozímu roku a první místo pro Sanyu v počtu zahraničních turistů.

Cestování je mezi místními občany populární
Na propagační akci zapůsobila vícerozměrná „stereometrická“ interakce, která zvýšila popularitu města Sanya mezi ruskými občany.

Unikátní výstavní sál s motivy kokosových palem a moře představil mimořádné turistické zdroje města, zatímco výstavní stánky s tématy jídel, ubytování, cestování, cestovního ruchu, nakupování a zábavy také přilákaly mnoho návštěvníků. Venkovní roadshow přesvědčivě předvedla služby nabízené ruským občanům.

„Slavnosti mi dávají pocit, že jsem tam skutečně byl, mí přátelé už na dovolené v Sanyi byli a velmi si ji pochvalovali. Letos tam pojedu i já s celou rodinou,“ řekl Dmitrij Gorin z Moskvy.

Ruské cestovní kanceláře pomohou propagovat turistiku ve městě Sanya

V odpoledních hodinách se navíc uskutečnila propagační akce zaměřená na cestovní ruch, která byla určena zejména manažerům pracujícím v mezinárodním cestovním ruchu v Rusku. Zúčastnily se jí stovky řídících pracovníků z celého sektoru a akce získala velkou pozornost novinářů z celého Ruska i místních obyvatel. Nádhernými fotografiemi, úžasnými videoklipy, vřelými slovy a projevy uvedli zástupci cestovního ruchu z města Sanya návštěvníky do sektoru cestovního ruchu v této destinaci a navázaly interakci s účastníky, která jim umožnila poznat Sanyu v příjemné atmosféře.

V rámci spolupráce delegace z města Sanya navázala diskusi s ruskými cestovními kancelářemi o tom, jak optimalizovat trasy a zlepšit úroveň lokálních zájezdů v turistické destinaci.

Zástupce ruské cestovní kanceláře, Sergej Nazarov, řekl:

„Na Sanyu se z pohledu cestovního ruchu vždy díváme s optimismem, protože má krásné moře, komfortní prostředí pobřežních resortů a kvalitní turistické služby. Taková propagace nám dává větší důvěru v rozvoj turistických středisek v Sanyi. Nyní se Sanya ještě více otevřela světu, má pohodlnější a rychlejší dopravu, větší turistickou kapacitu a různorodější produkty cestovního ruchu. Město se stane jedním z hlavních zahraničních trhů našich cestovních kanceláří a přiláká více ruských turistů, kteří si zde jistě užijí skvělou dovolenou. “

Slavnosti se již dříve konaly v Bangkoku, Thajsku, Kuala Lumpur, Malajsii, Jakartě, Indonésii, Almatě, Kazachstánu a nyní v Moskvě v Rusku. Místní samospráva města Sanya uvedla, že budoucí zastávky na roadshow zahrnují Spojené království, Německo a další země, které jsou hlavními zdroji návštěvníků města Sanya. Na každé zastávce mají společný cíl zvýšit povědomí a informovanost o městě Sanya na mezinárodních trzích cestovního ruchu.

O městě Sanya

Sanya se nachází na nejjižnějším místě čínského ostrova Hainan a je mezinárodní přímořskou destinací. Město si jako jediná čínská přímořská destinace získalo obdiv návštěvníků z celého světa díky úžasnému pobřeží a bohatému kulturnímu dědictví.

 

Autor|Zdroj: Li Tianmi
Redakce „ZE“
Protext, (ČTK)

 

Komentáře