Sdílejte
LOTTO, ilustrční foto. Autor: PixaBay

Varšava – Eurojackpot – Evropská loterie, která nabízí garantované výhry v hodnotě až 10 miliónu EUR a maximální jackpot ve výši až 90 miliónů EUR, přijde v září letošního roku i do Polska. Tato zpráva byla oznámena na 9. Evropském loterijním kongresu v Krakově. Účastníci tohoto kongresu jednají o problémech, se kterými se tento sektor musí vypořádat a které souvisí zejména s aktuální technologickou revolucí.

LOTTO, ilustrční foto. Autor: PixaBay

Kongresu se zúčastnili představitelé loterijního průmyslu z celé Evropy, sdružení v Evropské loterijní asociaci. První den byla na programu volba nového předsedy, kterým se i pro druhé volební období stal Hansjörg Höltkemeier.

Ve své řeči pan předseda mluvil o právě probíhající technologické revoluci, která přinesla do loterijního průmyslu řadu nových příležitostí pro provozovatele loterií, ale také problémy v oblasti bezpečnosti, protože někteří provozovatelé porušují zákony. Podle názoru nově zvoleného předsedy evropské loterijní společnosti vždy stály na zavedených hodnotách a to je jejich nejvýznamnější silná stránka. “Měli bychom mít na paměti, že sociální odpovědnost je pro nás to hlavní,” řekl Höltkemeier.

Hlavním heslem kongresu byly “Nové směry”. Olgierd Cieślik, prezident společnosti Totalizator Sportowy, řekl: “Každý den vidíme nové příležitosti pro zkoumání nových směrů”; jedním z takových směrů jsou pro loterijní segment sociální sítě. “Zákazníci určují pravidla, a pokud nedokážeme uspokojit jejich očekávání, ztratíme je,” zdůraznil Cieślik.

9. kongres Evropské loterijní společnosti v Krakově skončí 8. června. Zaměřuje se zejména na nové výzvy a problémy v oboru, ale také na odpovědnost organizátorů a pořadatelů loterijních soutěží. Akci pořádá firma Totalizator Sportowy, vlastník značky LOTTO.

Zdroj: Tiskové centrum Polské tiskové kanceláře (PAP).
Autor:
Damian Wiśniewski

Komentáře