Sdílejte
Oficiální logo společnosti, SC Johnson. Autor: scjohnson.com

Racine (Wisconsin) – Společnost SC Johnson Europe byla vybrána jako nejlepší nadnárodní pracoviště. Společnost se umístila na 20. místě seznamu institutu Great Place to Work®.

Společnost SC Johnson, tvůrce spolehlivých značek jako Glade®, Duck®, Raid®, Mr Muscle®, Pledge® a Kiwi®, byla již podvanácté oceněna institutem Great Place to Work® v Evropě jako nejlepší nadnárodní pracoviště. Toto regionální ocenění je důsledkem jednotlivých ocenění nejlepšího pracoviště, získaných za provozní činnost ve Francii, Německu, Polsku, Řecku, Švýcarsku, Turecku a Spojeném království. Společnost SC Johnson Europe se na žebříčku za rok 2017 umístila mezi 25 společnostmi na 20. místě.

„Úspěch společnosti SC Johnson je vytvářen talentovanými a odhodlanými lidmi,“ uvedl Fisk Johnson, předseda představenstva a generální ředitel společnosti SC Johnson. „Gratulujeme našemu evropskému týmu za získání ocenění jakožto nejlepšího pracoviště a za jejich pokračující úspěch v poskytování skvělého pracovního prostředí.“

V roce 2014 se společnost SC Johnson Europe umístila na 25. místě žebříčku 100 nejlepších míst pro práci v Evropě.

SC Johnson začalo v Evropě působit v roce 1914. Tato společnost se nadále angažuje v obchodní činnosti v tomto regionu a usiluje o vytváření pozitivních změn v komunitách, ve kterých působí.

Společnosti, které se v každé zemi objevují na seznamu nejlepších míst pro práci (Best Workplace), jsou vzájemně porovnávány institutem Great Place to Work®, který určí nejlepší nadnárodní pracoviště v Evropě. Společnost musí pro své zařazení na seznam nadnárodních evropských podniků působit alespoň ve třech zemích, globálně zaměstnávat alespoň 1 000 zaměstnanců a 40 procent celosvětového počtu pracovníků musí pracovat mimo svou zemi.

Toto ocenění je pro společnost SC Johnson Europe jedním z mnoha ocenění, které v roce 2017 od institutu Great Place to Work® získala. SC Johnson Venezuela, Francie, Německo, Polsko, Řecko, Mexiko, Kanada, Střední Amerika, Spojené království, Švýcarsko, Turecko a Latinská Amerika také získaly ocenění Best Workplace.

Ve Spojených státech byla společnost SC Johnson 28krát zařazena na seznam časopisu Working Mother (Pracující matka), na kterém je uvedeno „100 nejlepších zaměstnavatelů pro pracující matky“ a v roce 2016 získala na indexu korporátní rovnosti (Human Rights Campaign Corporate Equality Index) perfektní skóre 100 procent.

Společnost SC Johnson byla také v roce 2016 vyhlášena institutem Great Place to Work® jedním z 25 nejlepších nadnárodních pracovišť na světě , kdy získala 20. místo. Pro tuto společnost to bylo již páté zařazení na tento seznam.

O společnosti SC Johnson

SC Johnson je rodinná firma zaměřená na inovativní výrobky výjimečné kvality, jakož i na vynikající pracovní výsledky, zaujímá dlouhodobý odpovědný přístup k životnímu prostředí i ke společnosti, v níž působí.

SC Johnson se sídlem v USA je jedním z předních světových výrobců čisticích prostředků pro domácnost, přípravků na ochranu oděvů a potravin, výrobků pro péči o vnitřní ovzduší, prostředků pro hubení obtížného hmyzu a pro péči o obuv. Firma uvádí na trh známé značky, jako jsou GLADE®, KIWI®, OFF!®, PLEDGE®, RAID®, SCRUBBING BUBBLES®, SHOUT®, WINDEX® a ZIPLOC® v USA i jinde ve světě. Mezi značkami prodávanými mimo Spojené státy jsou AUTAN®, TANA®, BAMA®, BAYGON®, BRISE®, KABIKILLER®, KLEAR®, MR MUSCLE® a RIDSECT®. Tržby společnosti, která existuje už 131 let, představují 10 miliard dolarů.

Firma zaměstnává celosvětově téměř 13 000 lidí a prodává výrobky prakticky ve všech zemích. www.scjohnson.com.

ČTĚTE TAKÉ: Akce Den vody na Eliščině nábřeží v Hradci Králové

Autor: SC Johnson,
redakce „ZE“, Protext, ČTK

Komentáře