EU Gateway To Korea, logo. Zdroj: EU / Velvyslanectví ČR v Soulu (official)

Soul / Korea – Obchodní úsek zastoupení EU v Soulu připravuje ve spolupráci se zastupitelskými úřady v teritoriu misi firem členských států EU do Korejské republiky, zaměřenou na tzv. zelenou energetiku. Mise je organizována s cílem přispět ke snadnějšímu navazování kontaktů s korejskými obchodními partnery a podpořit tak export moderních energetických technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Korejská republika je perspektivní trh pro moderní technologie, které pozitivně působí na rozvoj životního prostředí.

Proto Obchodní úsek zastoupení EU v Soulu připravuje ve spolupráci se zastupitelskými úřady v teritoriu misi firem členských států EU do Korejské republiky, zaměřenou na tzv. zelenou energetiku (Green Energy Technologies). Mise je organizována s cílem přispět ke snadnějšímu navazování kontaktů s korejskými obchodními partnery a podpořit tak export moderních energetických technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

České firmy by se mohly prosadit např. v oblasti energetického využití bioodpadu, potenciálu vody (malé vodní elektrárny apod.) a dalších obnovitelných zdrojů, případně dodávkami kompletních energetických ekologických projektů.

Úspěch v podnikání díky Google G Suite

Pro účastníky mise je připravován program, jehož součástí bude mimo jiné odborný seminář a jednání s korejskými specialisty a obchodními partnery.

Mise firem EU se zaměřením na oblast zelené energetiky je plánována na únor 2018, nicméně zájemci o účast se musí registrovat do 13. října t.r. Poté proběhne výběr firem, které budou do mise zařazeny.

Společnost KHNP představila výsledky korejsko-českého dobrovolnického projektu

Autor: 
Květoslav Sulek
– obchodní rada
Velvyslanectví ČR v Soulu

Redakce „ZE“

Komentáře