PRAHA / V přeplněné střední třídě mobilních telefonů je velmi těžké vybrat ten nejlepší telefon, ale nakonec se to redakci serveru ZprávyExtra.cz podařilo. Model P70 od Lenova nabízí velmi vysoký výkon, bravurní výdrž na nabití, excelentní displej a dokonce i nejrychlejší LTE. Za svou cenu a s podporou dvou SIM karet? Lenovo P70 nemá chybu!

Lenovo P70 si v recenzích vysloužilo takové přídomky, jako „pan božský“ nebo „nový král střední třídy“. Recenzenti takto přitom nehodnotí jen výbavu a zpracování telefonu, ale i překvapivě nízkou cenu – v Datartu model Lenova P70 nyní prodávají za 6.499,- Kč, obdobně vybavený telefon konkurence jen zřídka kdy prodává pod 10. tisíc korun.

Je velmi obtížné vypíchnout to největší pozitivum celého Lenova P70, ale v jednom je opravdu velmi silný. Má totiž ohromující výdrž na nabití díky luxusní kapacitě baterie 4000 mAh. Zásuvku tak bude majitel Lenova P70 hledat jen jednou za 2 až tři dny, což je v dnešní době nevídané.

Lenovo P70 má výbavu z nejlepších mobilů

5palcový displej Lenova P70 dostal do vínku velmi jemné HD rozlišení a IPS technologii, proto je perfektně čitelný za každé situace. Například při hraní her v parku na ostrém sluníčku nebo při sledování videií na cestách vlakem.

Majitel nového Lenova P70 se nemusí bát žádného trhání obrazu, ani pokud zvolí nejvyšší kvalitu obrazu. Lenovo P70 má ve výbavě osmijádrový procesor a nadstandardní 2GB RAM, čili prostředí vždy v bleskové rychlosti reaguje na každý povel.

VIDEO: Recenze Lenova P70

Když se k tomu přičte 13Mpix fotoaparát, podpora LTE, jen 8,9mm tenké tělo telefonu a špičkově propracované zpracování, pochopíte proč Lenovo P70 sbírá již několik měsíců nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení. To se u mobilů této třídy stává opravdu jen málokdy!

Komentáře