Paramedic v USA, ilustrační foto. Noční zásah u zraněného... Autor/Zdroj: #pxhere.com

USA (Buffalo) – Jste vystudovaný zdravotnický záchranář? Máte potřebné zdravotnické vzdělání? Zajímá vás práce Paramedika v USA? Pak máme pro vás jeden možná zajímavý typ. Paramedička nebo Paramedik, pro společnost Mercy se sídlem a výkonem práce v americkém Buffalo.

Jsme trochu jiní… tvrdí o sobě společnost Mercy.“

Naše poslání je jasné. Přinášíme k životu léčivou službu prostřednictvím naší soucitné péče a výjimečné služby.  

„Nevěříme v práci v Mercy, věříme v kariéru, která odpovídá jedinečným darům jedinečných osobností; kariéry, které nejen vyčerpají vaše schopnosti a talenty, ale i vaše srdce,“ uvedla společnost doslova na svých webových stránkách.

V Mercy, budete cítit naši podpůrnou komunitu každý krok vašeho dne, obzvláště ty těžké! Jsme tým a milujeme práci tímto způsobem. Tento tým se rozšiřuje a v současné době máme výjimečné příležitosti pomáhat našim komunitám růst.

Povinnosti:

Pod vedením lékaře ředitele a podle protokolů, postupů a politik Mercy EMS; provádí přímou péči o pacienty včetně hodnocení, hodnocení, základní a pokročilé lékařské záchrany pro přístup, stabilizaci, evakuaci a dopravu pacienta do příslušného místa určení podle cílů systému Mercy Health System, filozofie sestry, milosrdenství, standard péče, a klasický Kodex chování zaměstnanců. Paramedici, také vykonávají administrativní, údržbářské úkoly a tam, kde je schváleno jako FTO, aby přednášeli studenty EMT a Paramedic.

Kvalifikace:

Jsme všichni jedinečné kusy hádanky na Mercy, spojené dohromady, abychom vytvořili krásný obraz zdraví. A je to perfektní způsob, jak splnit svou roli, která vyžaduje specifický soubor kvalifikací, které si s sebou přinesete:

 • Stát Missouri EMT-P
 • ACLS & PALS do 6 měsíců od pronájmu / převodu
 • 12 Lead Interpretation Course
 • Trénink úrovně povědomí Hazmat
 • State Missouri Řidičská licence třídy E.
 • ITLS nebo ekvivalent je upřednostňován
 • Musí být v době pronájmu nejméně 20 let
 • Může být požadováno, aby pracovali různými směnami a rozvrhy
 • V oblastech, kde jsou poskytovány služby Tactical EMS (TEMS), je před povolením účasti preferováno školení v TEMS
 • Musí být schopen rychle reagovat na sanitku, přistupovat k pacientům v obtížném terénu, stoupat po schodech, pracovat v blízkém a nebezpečném prostředí, jako jsou poškozená vozidla, nosit vybavení a pacienty s partnerem, provádět namáhavé fyzické požadavky v různých podmínkách prostředí a provádět požadované lékařské dovednosti a techniky.
 • Musí mít korektní viditelnost přijatelnou pro denní a noční provoz nouzového vozidla, barevnou ostrost vhodnou pro stanovení kůže a barvy krve a být schopen číst lékové dávky na etiketách a stříkačkách.
 • Musí být schopen slyšet a porozumět informacím poskytovaným pacienty, rodinou nebo okolními lidmi, slyšet dechový zvuk a přesně stanovit auskultovaný krevní tlak, rozlišovat samostatné konverzace v aktivních, rušivých prostředích, slyšet a porozumět rádiovému provozu při reakci na světla a sirény, mluvit a vyslovovat jasně a na úrovni slyšitelné ostatním v hlasitých podmínkách, jasně mluvit ve stresových situacích, ústně komunikovat s pacienty, rodinou a dalšími pracovníky záchranných služeb.
 • Použité zařízení zahrnuje mobilní a přenosné komunikační zařízení, monitory / defibrilátory / pacery, schválené nosítka, schodišťová židle, zadní část, zařízení typu lopatky, různé druhy sáčků a souprav, přidělenou ambulanci, počítač, FAX, tiskárnu a další kancelářské vybavení.
 • Závazky budou muset úspěšně uspokojit fyzické nároky této role. To bude zahrnovat předem pronájmu a každoroční způsobilost ke zkoušce povinností.

Co dělá dobrý zápas za milosrdenství…

Soucit a profesionalita, jdou ruku v ruce s námi spolu s mimořádnou kvalitní péčí. 

Mít pozitivní výhled a silný smysl advokacie, je v dokonalém kroku s naším posláním a vize. „Jsme také vzájemní spolupracovníci a nebojíme se dělat něco navíc, abychom vám poskytli vynikající péči – to je jen část našeho závazku,“ doplňuje Mercy na svém oficiálním webu. 

Pokud to zní pro vás, jako zajímavá nabídka, můžete se na firmu Mercy, kdykoliv obrátit, zaslat jim svůj profesní životopis a zkusit své štěstí třeba, ve spojených státech.

-jb, (red.)

Komentáře