Báseň na přání Foto: basennaprani.cz

Téměř každý zná tu situaci: Někdo vám blízký slaví, ať už je to cokoli, od vlastních narozenin až k narození dítěte, a chtěli byste jej podarovat něčím naprosto jedinečným. Například vlastním výtvorem – originální básní.

Popadnete tužku, papír, ale u toho skončíte. Slova se zadřou, škrtance přibývají, múzy vás odmítnou líbat. Zjistíte, že nemá smysl je přemlouvat. V tom případě netřeba propadat panice! Nabízí se nová pomoc v podobě služby Báseň na přání.

Nemusíte čekat jen na něčí narozeniny. Služba obstará jakoukoli báseň – vtipnou, milostnou, na určité jméno k svátku, nebo i slavnostní veršovaný proslov k výročí či svatbě. Stačí jenom osobu, pro kterou je báseň určena dostatečně popsat a do 4 dnů Vám báseň přistane v e-mailu. Služba navíc nabízí skládání veršů na míru i pro firmy v podobě reklamních textů a tzv. poetických okének do časopisů a novin.

Pokud si necháte složit báseň z lásky, můžete k ní přiobjednat i velkého plyšového medvídka, který dojem z básně stylově dokreslí. Básně pocházejí z tvůrčí dílny Poetického studia A a N, které založili dva mladí umělci. A abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete si na jejich stránkách přečíst i ukázky těchto básní psaných na přání.

Komentáře