Sedací souprava Diamant Zdroj: Nábytek Kolina Litvínov

LITVÍNOV / Litvínovský nábytek Kolina, který sídlí v bývalém obchodním domě PRIOR v centru Litvínova opět „udeřil“ a přináší nové kolekce moderního, značkového nábytku za nejnižší ceny. Hitem letošních vánoc nábytku Kolina jsou moderní sedací soupravy Diamant a Achát.

Spoluprací s českými i zahraničními výrobci nábytku litvínovský nábytek Kolina uspokojuje co nejvíce zákazníků, jak kvalitou tak především zmiňovanou cenovou nabídkou.

„Náš nábytek nabízí v současné době širokou škálu nového moderního nábytku, který zcela jistě uspokojí jak mladší, tak i starší generaci zákazníků. Ve spolupráci se značkovými nábytkářskými společnostmi jsme v současné době připravili několik novinek. Jednou z hlavních novinek naší firmy je plné spuštění našeho internetového obchodu, který zákazník nalezne na internetové adrese www.nabytekkolina.cz, kde je v současné době na dva tisíce produktů k okamžitému on-line nákupu,“ sdělila majitelka firmy Nábytek Kolina Nikola Berecová.

Náš nábytek se zaměřuje na kompletní vybavení vašeho bytu či rodinného domu!

Ověřeno zákazníky!

„Díky skutečnosti, že úzce spolupracujeme s velkými společnostmi, které jsou výrobci a dodavateli kvalitního značkového nábytku, snížili jsme pro naše zákazníky ceny veškerého našeho sortimentu na minimální ceny,“ doplnila majitelka firmy.

V kamenné prodejně, která sídlí v severočeském Litvínově v bývalém obchodním domě PRIOR v centru města, si může zákazník vybrat zboží na prodejní ploše 500 metrů čtverečních, kde jsou k prodeji vystavené sedací soupravy, komody, skříně, obývací stěny, ložnice, pohovky, kompletní kuchyně a kuchyňský nábytek a samozřejmě také nábytek pro ty nejmenší – moderní dětské pokoje a mnoho dalšího.

Zboží lze zakoupit ihned na prodejně případně objednat na objednávku či on-line zakoupit na našem internetovém e-shopu www.nabytekkolina.cz.

Pokud nevystačí váš finanční „předvánoční“ rozpočet, i na to je nábytek Kolina připraven. Svým zákazníkům nabízíme zboží na velmi výhodné splátky. Splátkový prodej lze velmi jednoduše domluvit přímo v kamenné prodejně.


Informujte o své firmě více jak milion čtenářů ZprávyExtra.cz i vy. Bližší infomace na info@zpravyextra.cz nebo na telefonu +420 606 281 160.

Komentáře