Přepážka České pošty (Ilustrační snímek) Zdroj: archiv ZprávyExtra.cz

Praha – Český ministr vnitra Jan Hamáček sdílel na svém facebookovém učtu příspěvek o tom, jak odpracoval necelou noční směnu na poště. Uvádí, že takovým způsobem chtěl podpořit zaměstnance České pošty.

Dneska jsem odpracoval část noční směny na České poště v třídírně Malešice. Vyzkoušel jsem třídění listovních zásilek, ruční i automatické třídění balíků a zpracování zásilek z Asie. Chtěl jsem osobně podpořit zaměstnance ČP v těžkém předvánočním období. Velmi si jejich práce a nasazení vážím,“ napsal Hamáček.

Dneska jsem odpracoval část noční směny na Česká pošta v třídírně Malešice. Vyzkoušel jsem třídění listovních zásilek,…

Zveřejnil(a) Jan Hamáček dne Čtvrtek 20. prosince 2018

Akce Hamáčka nenechala lhostejnými uživatele sociální sítí, jedni ministrovi fandí, jiní ho však obviňují z populismu.

Vy se manuální práce nebojíte. Měl byste tam nahnat všechny ze sněmovny a hlavně ty, co tam s prominutím chrápou. A ještě si za tuto činnost zvedají platy a nemají tam co dělat. Podle toho to pak vypadá. Komu máme věřit, že to s námi a Českem myslí dobře, a že na nás zaleží,“ napsala Olga Potokyova.

Já furt, proč Česká pošta v poslední době doručuje zásilky tak lajdácky. A voni tam teď pracujou na směnách ministři,“ vtipkuje Bruno Solarik.

Tak se tam nechte zaměstnat, když Vám to tam tak hezky jde. Přispějete fungování České pošty víc než Vaší neschopností jí pomoci ve sněmovně,“ dodává Šimon Reich.

A proč ne celou dvanáctihodinovou směnu, jak jsem je dělal za pár šupu já po šedesátce v elektrárně na zauhlovaní,“ napsal Nalim Kilvap.

Čekám na balík z aliexpresu.. tady je číslo objednávky LF******CN, mrknete se mi na to. dík,“ děla si legraci Jáchym Černý.

Tak a dnes všichni odeesáci. Taková Udženia a Fiala k pásu, napsal Milan Votruba.

To je dobře, že si práce pošťáku váží. Ale také by ji měl ocenit,“ dodala Táňa Hrubá.

*Komentáře uživatelů redakce ponechala v původním znění…

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Komentáře