Nové obchodní centrum ve Vyškově. Autor: @rceurope.cz

Vyškov  – Nový retail park Nest ve Vyškově má za sebou slavnostní otevření, a první návštěvníci se již mohou těšit z předvánočních akcí obchodů. Zahájení prodeje doprovodilo i umělé kluziště, které bylo příchozím přístupné zdarma, nechyběly ani věcné dary nebo občerstvení. Informovala o tom dnes Veronika Tesařová ze společnosti RC Europe.

Obchodní centrum, které vyrostlo u Tesca, nabízí obyvatelům města sortiment, který zde dlouhodobě chyběl. Svou prodejnu otevřelo Sportisimo, CCC a Pepco.

Retail park se nám podařilo dostavět a otevřít v plánovaném termínu bez větších komplikací. Věřím, že pro obyvatele Vyškova a okolí se brzo stane vyhledávaným místem, kam budou rádi jezdit za nákupy,“ říká Patrik Legut, ředitel skupiny RC Europe, která je investorem stavby.

Obchodní centrum vedle Tesca není první a jedinou aktivitou této společnosti ve Vyškově.

„RC Europe stojí i za retail parkem vedle Lidlu, a před nedávnem od města odkoupila také budovu bývalého okresního úřadu, kde v příštích měsících vzniknou kanceláře, obchodní jednotky nebo byty, doplnila k události Veronika Tesařová.

Nové obchodní centrum ve Vyškově. Autor: @rceurope.cz*

ZAJÍMAVOST:  2. mezinárodní veletrh inovací nábytku v Číně trhal rekordy


-zd, sim

BEZ KOMENTÁŘE