Pouta (policie) ilustrační foto. Zdroj: archiv redakce Události112.cz / j.B.

Sokolov –  Sokolovští policisté sdělili 71letému seniorovi ze Sokolovska podezření, ze spáchání přečinů Nebezpečné vyhrožování a Výtržnictví. 71.letý muž v centru Sokolova slově vyhrožoval své ženě, že jí zabije. Následující den ženy napadl i fyzicky, ta se naštěstí ubránila. Agresor, skončil v rukou mužů zákona.

O incidentu dnes informovala sokolovská policejní mluvčí Soňa Hergezelová s tím, že podezřelý muž se měl agresivního ataku na svou ženu dopustit 9. dubna v Sokolově.

Muž měl v jednom parku vulgárně vyhrožovat své ženě. Přišel k ní, začal na ní řvát a vyhrožovat, že ji zabije. Druhý den se incident měl opakovat, kdy muž měl opět své ženě slovně na veřejnosti před zraky lidí vulgárně vyhrožovat. Poté měl ženu hrubě chytit za obličej,“ sdělila Hergezelová.

„Žena se dokázala ubránit a z místa utekla pryč a z obavy o svůj život vše nahlásila na policii,“ doplnila k případu policejní mluvčí.


KRIMI Z REGIONU: Policejní razie v průmyslové zóně Triangle na Lounsku, zadrženo bylo několik cizinců.
V pondělí 16. dubna proběhla v průmyslové zóně Triangle na Lounsku součinnostní bezpečnostní akce odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje s Oblastním inspektorátem práce pro Ústecký a Liberecký kraj.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na dva roky.

jb, (red.)

Komentáře