Tragická dopravní nehoda na hrázi Jesenické přehrady na Chebsku. Foto: HZS Karlovarského kraje

Chebsko – K tragické úterní dopravní nehodě se sjely všechny složky Integrovaného záchranného systému. Přímo na hrázi Jesenické přehrady na chebsku, se čelně střetla mladá řidička vozidla Audi s projíždějícím kamionem. Nehodu nepřežila.

Podle aktuálních informací krajské redakce serveru #zpravyExtra.cz i přes veškerou snahu přivolaných záchranářů, kteří byli u nehody během několika minut, se již nepodařilo mladou řidičku přivést k životu. Na místě zemřela.

Zasahující profesionální hasiči z chebské stanice na místě nehody provedli protipožární opatření a zabránili dalšímu úniku provozních kapalin a to jak u havarovaného vozidla Audi, tak i kamionu.

Zda se mladá řidička nevěnovala plně řízení svého vozidla nebo se jednalo například o nějakou technickou závadu na vozidle, nyní vyšetřují chebští policisté.


ČTĚTE TAKÉ: V Ostravě se střelo osobní vozidlo s tramvají, řidiče museli z automobilu vyprostit hasiči
Mnohočetná poranění hrudníku a dolních končetin utrpěl jednašedesátiletý řidič osobního vozidla, který se na ulici Rudná v Ostravě střetl v úterý 25. září, ve čtvrt na čtyři ráno s právě projíždějící tramvají. U nehody zasahovaly všechny záchranné složky IZS. 

Dle, sdělení ŘSD byla doprava na hrázi Jesenické přehrady, po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování uzavřena. Projíždějící řidiči na hlavním silničním tahu z Chebu na Mariánské Lázně mohli tak očekávat nemalé komplikace a zdržení.

-jb, (red.)

Komentáře